4. Wizyta "Łobuziaków" z niepublicznego przedszkola z Maślic u prezydenta Wrocławia [ZDJĘCIA]
Wizyta przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola "Łobuziaki" u prezydenta Wrocławia Oleksandr Poliakovsky

W czwartkowe południe prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka odwiedziły przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola "Łobuziaki" przy ul. Maślickiej 148. Był czas na wspólną rozmowę, rysowanie kota Wrocka i pamiątkowe zdjęcia. Dzieci mogły także usiąść na fotelu i przez chwilę poczuć się jak prezydent miasta.

– Dziękuję Wam za odwiedziny! Fajnie było z Wami porozmawiać o Waszych zwierzakach, o przedszkolu, o tym, czym jest odpowiedzialność i o tym jak wygląda praca prezydenta miasta Do zobaczenia! – powiedział prezydent Wrocławia Jacek Sutryk.

Zobaczcie galerię zdjęć ze spotkania prezydenta z przedszkolakami "Łobuziakami".