4. Wesołe miasteczko w Rynku i na pl. Solnym już powstaje. "Zagra" dla WOŚP 2023! Zobacz zdjęcia
Montaż wesołego miasteczka - atrakcji wrocławskiego finału WOŚP fot. Oleksandr Poliakovsky
Montaż wesołego miasteczka - atrakcji wrocławskiego finału WOŚP

Kolorowa karuzela ze zwierzakami i parasolkami już stanęła na pl. Solnym. Trwa montaż pozostałych urządzeń. Wesołe miasteczko na Rynku i pl. Solnym będzie jedną z atrakcji wrocławskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 29 stycznia.

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w niedzielę, 29 stycznia. W tym roku będzie mu towarzyszyć wesołe miasteczko, które stanie w Rynku i na pl. Solnym. Pojawi się też koło młyńskie.

- Podczas poprzednich wrocławskich finałów WOŚP wesołe miasteczko dawało dużo frajdy najmłodszym i nie tylko. Tym razem w Rynku i na placu Solnym będzie z pewnością największe, jakie do tej pory postawiliśmy – napisali na Facebooku organizatorzy Finału WOŚP 2023 we Wrocławiu.

Na wrocławian czekają także inne atrakcje: m.in. koncerty w Rynku i Starym Klasztorze. Nie zabraknie też licytacji. W tym roku WOŚP będzie zbierać pieniądze na walkę z sepsą.