4. Niezwykły targ na Młynie Sułkowice we Wrocławiu. Zobacz zdjęcia, jak wygląda w każdą niedzielę
Targowisko przy Młynie Sułkowice w każda niedzielę przyciąga tłumy fot. Tomasz Hołod
Targowisko przy Młynie Sułkowice w każda niedzielę przyciąga tłumy

Targowisko na wrocławskim Młynie Sułkowice od lat cieszy się wielką popularnością. Odwiedzają je tłumy wrocławian, mnóstwo osób przyjeżdża spoza miasta. Można tu kupić warzywa, owoce, ale także sprzęt elektroniczny, kosmetyki oraz wiele staroci, w tym monety czy stare meble. Zobaczcie zdjęcia.

Na bardzo popularny wśród wrocławian i osób spoza miasta targ na Młynie Sułkowice, co tydzień w niedzielę przychodzą tłumy. Nawet zła pogoda, czyli deszcz latem albo śnieg z mrozem zimą nie są w stanie zatrzymać kupujących i sprzedawców.

Tak samo będzie na pewno i w ten weekend. Zobaczcie na zdjęciach, jak wygląda każda niedziela na targu na Młynie Sułkowice. Szczególnie we wrześniu można kupić tam mnóstwo świeżych warzyw i owoców. A przez cały rok stare meble wewnątrz starego, zabytkowego budynku młyna.