4. Siłownie we Wrocławiu. Ile kosztują karnety?

Nowy rok to dla wielu czas postanowień. Styczeń już za nami, ale to nie znaczy, że nie można zacząć od lutego! Jeśli na swojej liście macie w planach zadbanie o sylwetkę, zrzucenie zbędnych kilogramów czy też bardziej aktywny tryb życia – sprawdziliśmy, ile kosztują karnety na wrocławskie siłownie.

Najważniejsze informacje (kliknij, aby przejść)

Siłownie we Wrocławiu

Zadbaj zimą o swoją kondycję! Dla osób, które wolą poćwiczyć na siłowni – sprawdziliśmy, ile kosztują karnety w klubach fitness.

Fitness Academy

Największą oszczędnością jest aktualna promocja karnetu na 12 miesięcy – PRO 12M, który kosztuje 33,80 zł za pierwszy miesiąc, a za następne: 169 zł.

Jest też pakiet FLEXI z elastyczną umową na czas nieokreślony (z miesięcznym okresem wypowiedzenia) za 249 zł miesięcznie. Dla uczniów i studentów (do 26. roku życia z ważną legitymacją) klub przygotował specjalny karnet – STUDENCKA PROMKA, czyli karnet na 6 miesięcy w cenie 489 zł. Więcej informacji można przeczytać na stronie klubu.

Adresy siłowni Fitness Academy we Wrocławiu:

• Arkady, ul. Powstańców Śląskich 2-4,
  • Bielany, ul. Czekoladowa 5-22,
  • Borek, ul. Gen. J. Hallera 52,
  • Domar, ul. Braniborska 14,
  • Family Point, ul. Krakowska 53,
  • Gagarina, ul. Gagarina 27,
  • Jupiter, ul. Żegiestowska 11,
  • Korona, ul. Krzywoustego 126,
  • Marino, ul. Paprotna 7,
  • Maślicka, ul. Maślicka  216,
  • Pasaż, Pl. Grunwaldzki 22,
  • Renoma, Świdnicka 40,
  • Rogowska, ul. Rogowska 52A,
  • Sky Tower (usługi fizjoterapeutyczne), ul. Powstańców Śląskich 95,
  • Stare Miasto, Pl. Dominikański 3,
  • Strzegomska, ul. Strzegomska 210-212,
  • Szybowcowa, ul. Szybowcowa 31.

McFIT

W klubie McFIT do wyboru jest 5 karnetów. Wśród nich UMOWA BASIC – za 119,90 zł miesięcznie (minimalny okres obowiązywania 12 miesięcy, z bezpłatnym zawieszeniem karnetu) oraz UMOWA CLASSIC z aktualną promocją  1 zł za pierwszy pełny miesiąc, kolejne za 119,90 zł (minimalny okres obowiązywania 12 miesięcy, z bezpłatnym zawieszeniem karnetu). Więcej informacji można przeczytać na stronie klubu.

Adresy siłowni McFIT we Wrocławiu:

• ul Kazimierza Wielkiego 19,
  • ul. Legnicka 60B.

City FIT

Promocję przygotowała także siłownia City FIT karnet na 6 miesięcy (płatny co miesiąc lub z góry) w cenie 99 zł za pierwszy miesiąc, a od drugiego miesiąca za 129,95 zł (dotyczy siłowni przy ul. Szewskiej; przy ul. Suchej od drugiego miesiąca za 139,95 zł). Kolejną propozycją jest karnet elastyczny z umową na czas nieokreślony, płatny co miesiąc (z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia) – za 174,95 zł (ul. Szewska) lub 179,95 zł (ul. Sucha). Trzeba zapłacić wpisowe: 49,95 zł. Więcej informacji na stronie klubu.

Woda na trening gratis (w klubach znajdują się źródełka z bezpłatną woda filtrowaną, wystarczy zabrać ze sobą bidon).

Adresy siłowni City FIT we Wrocławiu:

• Wroclavia, ul. Sucha 1,
  • Stare Miasto, Szewska 3A.

Well Fitness

W ofercie siłowni jest kilka karnetów do wyboru. Jednym z nich jest karnet przedpłacony 24/7 – za 159 zł miesięcznie, to karnet kończący się automatycznie po upływie 30 dni. Opłata wpisowa: 39 zł.

Jest także karnet nocny (samoodnawialny), który kosztuje 49 zł za miesiąc (z miesięcznym okresem wypowiedzenia). Będziesz mógł trenować w godz. 21:00-06:00. Opłata wpisowa: 39 zł. Więcej informacji na stronie klubu.

Adresy siłowni Well Fitness we Wrocławiu:

• Biskupin, ul. Wiwulskiego 12,
  • Grabiszyn, ul. Grabiszyńska 269,
  • Kleczków, ul. Trzebnicka 33,
  • Ferio Gaj, ul. Świeradowska 51/57,
  • Karłowice, ul. Długosza 74,
  • OVO, ul. Podwale 83,
  • Tęczowa, ul. Tęczowa 83x.

Just Gym

W ofercie siłowni jest kilka karnetów do wyboru. Karnet OPEN – kosztuje 129 zł miesięcznie. Opłata wpisowa: 39 zł. Można wybrać też karnet na 24 godziny (karnet 24h) za 34,99 zł lub na tydzień (karnet 7-day) za 59,99 zł. Więcej informacji na stronie klubu.

Adres siłowni Just Gym we Wrocławiu:

• ul. Francuska 6,
  • ul. Sienkiewicza 22.

Klub Fitness Up

W biurowcu Infinity we Wrocławiu w styczniu otworzył się nowy klub fitness. Jest w nim kilka różnych karnetów do wyboru. Wśród nich m.in. karnet elastyczny – za 249 zł miesięcznie, umowa na czas nieokreślony. Opłata wpisowa kosztuje 49 zł. Dla studentów (od 19 do 26 lat) i seniorów (od 60 roku życia) przygotowano ofertę – UP STUDENT/SENIOR, czyli karnet na 12 miesięcy w cenie 149 zł za miesiąc. Opłata wpisowa kosztuje: 29 zł. Więcej informacji na stronie klubu.

Adres siłowni Klub Fitness Up we Wrocławiu:

• ul. Nabycińska 2.