4. Siłownie we Wrocławiu. Ile kosztują karnety?
Kobieta na siłowni / zdjęcie ilustracyjne freepik
Kobieta na siłowni / zdjęcie ilustracyjne

Nowy rok to dla wielu czas postanowień. Styczeń już za nami, ale to nie znaczy, że nie można zacząć od lutego! Jeśli na swojej liście macie w planach zadbanie o sylwetkę, zrzucenie zbędnych kilogramów czy też bardziej aktywny tryb życia – sprawdziliśmy, ile kosztują karnety na wrocławskie siłownie.

Najważniejsze informacje (kliknij, aby przejść)

Siłownie we Wrocławiu

Zadbaj zimą o swoją kondycję! Dla osób, które wolą poćwiczyć na siłowni – sprawdziliśmy, ile kosztują karnety w klubach fitness.

Fitness Academy

Największą oszczędnością jest aktualna promocja karnetu na 12 miesięcy – PRO 12M, który kosztuje 33,80 zł za pierwszy miesiąc, a za następne: 169 zł.

Jest też pakiet FLEXI z elastyczną umową na czas nieokreślony (z miesięcznym okresem wypowiedzenia) za 249 zł miesięcznie. Dla uczniów i studentów (do 26. roku życia z ważną legitymacją) klub przygotował specjalny karnet – STUDENCKA PROMKA, czyli karnet na 6 miesięcy w cenie 489 zł. Więcej informacji można przeczytać na stronie klubu.

Adresy siłowni Fitness Academy we Wrocławiu:

• Arkady, ul. Powstańców Śląskich 2-4,
  • Bielany, ul. Czekoladowa 5-22,
  • Borek, ul. Gen. J. Hallera 52,
  • Domar, ul. Braniborska 14,
  • Family Point, ul. Krakowska 53,
  • Gagarina, ul. Gagarina 27,
  • Jupiter, ul. Żegiestowska 11,
  • Korona, ul. Krzywoustego 126,
  • Marino, ul. Paprotna 7,
  • Maślicka, ul. Maślicka  216,
  • Pasaż, Pl. Grunwaldzki 22,
  • Renoma, Świdnicka 40,
  • Rogowska, ul. Rogowska 52A,
  • Sky Tower (usługi fizjoterapeutyczne), ul. Powstańców Śląskich 95,
  • Stare Miasto, Pl. Dominikański 3,
  • Strzegomska, ul. Strzegomska 210-212,
  • Szybowcowa, ul. Szybowcowa 31.

McFIT

W klubie McFIT do wyboru jest 5 karnetów. Wśród nich UMOWA BASIC – za 119,90 zł miesięcznie (minimalny okres obowiązywania 12 miesięcy, z bezpłatnym zawieszeniem karnetu) oraz UMOWA CLASSIC z aktualną promocją  1 zł za pierwszy pełny miesiąc, kolejne za 119,90 zł (minimalny okres obowiązywania 12 miesięcy, z bezpłatnym zawieszeniem karnetu). Więcej informacji można przeczytać na stronie klubu.

Adresy siłowni McFIT we Wrocławiu:

• ul Kazimierza Wielkiego 19,
  • ul. Legnicka 60B.

City FIT

Promocję przygotowała także siłownia City FIT karnet na 6 miesięcy (płatny co miesiąc lub z góry) w cenie 99 zł za pierwszy miesiąc, a od drugiego miesiąca za 129,95 zł (dotyczy siłowni przy ul. Szewskiej; przy ul. Suchej od drugiego miesiąca za 139,95 zł). Kolejną propozycją jest karnet elastyczny z umową na czas nieokreślony, płatny co miesiąc (z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia) – za 174,95 zł (ul. Szewska) lub 179,95 zł (ul. Sucha). Trzeba zapłacić wpisowe: 49,95 zł. Więcej informacji na stronie klubu.

Woda na trening gratis (w klubach znajdują się źródełka z bezpłatną woda filtrowaną, wystarczy zabrać ze sobą bidon).

Adresy siłowni City FIT we Wrocławiu:

• Wroclavia, ul. Sucha 1,
  • Stare Miasto, Szewska 3A.

Well Fitness

W ofercie siłowni jest kilka karnetów do wyboru. Jednym z nich jest karnet przedpłacony 24/7 – za 159 zł miesięcznie, to karnet kończący się automatycznie po upływie 30 dni. Opłata wpisowa: 39 zł.

Jest także karnet nocny (samoodnawialny), który kosztuje 49 zł za miesiąc (z miesięcznym okresem wypowiedzenia). Będziesz mógł trenować w godz. 21:00-06:00. Opłata wpisowa: 39 zł. Więcej informacji na stronie klubu.

Adresy siłowni Well Fitness we Wrocławiu:

• Biskupin, ul. Wiwulskiego 12,
  • Grabiszyn, ul. Grabiszyńska 269,
  • Kleczków, ul. Trzebnicka 33,
  • Ferio Gaj, ul. Świeradowska 51/57,
  • Karłowice, ul. Długosza 74,
  • OVO, ul. Podwale 83,
  • Tęczowa, ul. Tęczowa 83x.

Just Gym

W ofercie siłowni jest kilka karnetów do wyboru. Karnet OPEN – kosztuje 129 zł miesięcznie. Opłata wpisowa: 39 zł. Można wybrać też karnet na 24 godziny (karnet 24h) za 34,99 zł lub na tydzień (karnet 7-day) za 59,99 zł. Więcej informacji na stronie klubu.

Adres siłowni Just Gym we Wrocławiu:

• ul. Francuska 6,
  • ul. Sienkiewicza 22.

Klub Fitness Up

W biurowcu Infinity we Wrocławiu w styczniu otworzył się nowy klub fitness. Jest w nim kilka różnych karnetów do wyboru. Wśród nich m.in. karnet elastyczny – za 249 zł miesięcznie, umowa na czas nieokreślony. Opłata wpisowa kosztuje 49 zł. Dla studentów (od 19 do 26 lat) i seniorów (od 60 roku życia) przygotowano ofertę – UP STUDENT/SENIOR, czyli karnet na 12 miesięcy w cenie 149 zł za miesiąc. Opłata wpisowa kosztuje: 29 zł. Więcej informacji na stronie klubu.

Adres siłowni Klub Fitness Up we Wrocławiu:

• ul. Nabycińska 2.