wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

8°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 18:05

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Aktualności
  4. Raj dla szperaczy i zbieraczy. Upoluj prawdziwe perełki na Pchlim Targu we Wrocławiu!
Kliknij, aby powiększyć
Rzeczy, które można było kupić na Pchlim Targu w poprzednich miesiącach (na zdjęciu po lewej szkło użyteczne, w środku miś i aparat fotograficzny, po prawej ozdobne naczynia np. talerz do powieszenia na ścianie) Iryna Marczenko/materiały prasowe CH Zajezdnia
Rzeczy, które można było kupić na Pchlim Targu w poprzednich miesiącach (na zdjęciu po lewej szkło użyteczne, w środku miś i aparat fotograficzny, po prawej ozdobne naczynia np. talerz do powieszenia na ścianie)

Szukasz ciekawych perełek z drugiej ręki lub chcesz pozbyć się zalegających w szafie szpargałów? Pchli Targ to idealne miejsce do sprzedaży, kupna lub targowania się. Znajdziesz tu galanterię, książki, drobne rękodzieło, ubrania, starocie i wiele więcej. Zapraszamy na najbliższy Pchli Targ na placu Centrum Historii Zajezdnia, który odbędzie się 14 kwietnia w godzinach od 10. do 14.

Reklama

Zgłoszenia dla sprzedających przyjmowane są pod numerem telefonu: tel. 71 715 96 00 (w godzinach od 8. do 16.) lub mailem: pchlitarg (at) zajezdnia.org

- Każdy sprzedający samodzielnie organizuje swoje stanowisko sprzedaży (stolik, krzesła, wieszaki). Przypominamy również, że na plac nie wolno wjeżdżać pojazdami. Prosimy o pozostawienie samochodów na parkingu i przeniesienie towarów na miejsce sprzedaży - informują organizatorzy.

Udział jest bezpłatny!

Pchli Targ jest organizowany raz w miesiącu. Na kolejne edycje organizatorzy zapraszają:

  • 12 maja,
  • 9 czerwca,
  • 14 lipca,
  • 11 sierpnia,
  • 8 września,
  • 13 października.

Przed zgłoszeniem należy zapoznać się z regulaminem, który dostępny jest TUTAJ

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl