wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 20°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Premiery kinowe od 31 maja

Kadr z filmu „Słońce też jest gwiazdą”

W ten weekend do kin wchodzi sporo propozycji dla dzieci (z okazji Dnia Dziecka) – „Pokémon.Detektyw Pikachu”, „Dzień czekolady” i „Paskudy. UglyDolls”. Dla dorosłych z kolei „Słońce też jest gwiazdą”, „Sauvage” i horror „Herezja”.

Reklama

Pokémon. Detektyw Pikachu

Pokémon: Detektyw Pikachu (dubbing)

Termin od 31 maja 2019 do 6 czerwca 2019

Miejsce Cinema City Wroclavia

Zobacz

Ludzie i Pokémony jednak są w stanie pogadać, mimo że pochodzą z różnych światów. W filmie fabularnym mamy Tima, który musi się dowiedzieć, gdzie zniknął jego ojciec detektyw Harry Goodman. Pomoże mu w tym pomocnik Harry'ego, czyli też detektyw Pikachu...Pokémon, ale z poczuciem humoru i dystansem do siebie. Bohaterów czeka moc przygód. 

Słońce też jest gwiazdą

Słońce też jest gwiazdą

Termin od 31 maja 2019 do 6 czerwca 2019

Miejsce Cinema City Wroclavia

Zobacz

Wyjątkowo smaczna historia miłosna o dwojgu młodych, którzy zakochują się w sobie w ciągu...godziny. Czas nagli, bo ona ma być deportowana z Nowego Jorku, a niespodziewanie zakochuje się w nowopoznanym facecie. Dla niego to też przełom. Czy los sprawi, że romantyczna godzina potrwa nieco dłużej? Dobrze zmontowany, umiejętnie zagrany, klimatyczny obraz, który pasuje na każdą randkę. I pierwszą i którąś z kolei.

Herezja

Herezja

Termin od 31 maja 2019 do 6 czerwca 2019

Miejsce Cinema City Korona

Zobacz

Horror z zakonem samozwańczej Matki Wielebnej w roli głównej. Właśnie tam trafia uratowana od śmierci młoda Persefona. Na miejscu przekonuje się jednak, że wyzwolicielka jest bodaj gorsza od jej niedoszłych oprawców. Persefona musi walczyć o przetrwanie i zaplanować ucieczkę z klasztoru na odludziu.

Dzień czekolady

Dzień czekolady

Familijny / Przygodowy
Termin od 31 maja 2019 do 6 czerwca 2019

Miejsce Kino Nowe Horyzonty

Zobacz

Zamiast hollywoodzkich dziecięcych konfekcji lepiej w Dzień Dziecka postawić na rodzimą produkcję, zwłaszcza że jej innowacyjność i pomysłowość doceniono m.in. na Festiwalu Filmów Dziecięcych w Montrealu. Historia dwojga dzieci, które łączy tajemnica (wiedzą, że ktoś zjada dni tygodnia) i wspólny cel, chcą odwrócić zegar. Ale zanim się to stanie dziewczynkę i chłopca czeka wiele przygód. W gwiazdorskiej obsadzie, bo obok małoletnich aktorów w filmie zobaczymy Dawida Ogrodnika, Magdalenę Cielecką, Tomasza Kota, Marka Bukowskiego, Katarzynę Kwiatkowską, Magdalenę Zawadzką.

Sauvage

Sauvage

Dramat / Inne
Termin od 31 maja 2019 do 6 czerwca 2019

Miejsce Dolnośląskie Centrum Filmowe (DCF)

Zobacz

Aż trudno uwierzyć, że ten film jest debiutem fabularnym Camille'a Vidala-Naqueta. Może dlatego, że historia 22-letniego Leo, który pracuje jako męska prostytutka na ulicach Paryża jest zrealizowany z niezwykłą wrażliwością stając się portretem mężczyzny wykluczonego, który pragnie ciepła i bliskości, ale w brytalnej rzeczywistości, jaka go otacza, raczej nie może liczyć na prawdziwe uczucie.

Paskudy. UglyDolls

Paskudy. Uglydolls (dubbing)

Animacja / Familijny
Termin od 31 maja 2019 do 6 czerwca 2019

Miejsce Kino Helios Aleja Bielany

Zobacz

Paskudy z Paskudowa kontra idealne lalki, czyli film o tym, że uroda i bycie perfekcyjnym nie jest w życiu najważniejsze. Liczy się charakter, a tego bohaterom, zwłaszcza jednej odważnej paskudce Moxy nie brakuje. Ona też chce sprawić dzieciom radość, tylko ktoś nieżyczliwy umieścił ją i inne wybrakowane lalki w odpadach, czyli w Paskudowie. Ale pomysłowość, spryt i, jak zawsze, niezawodni przyjaciele pomogą podbić idealny świat. 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama