wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 21°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Premiery kinowe od 24 maja

Kadr z filmu „Gloria Bell”

W ten weekend w kinach: zrealizowany z rozmachem „Aladyn”, horror „Brightburn: Syn ciemności”, amerykański remake chilijskiej produkcji „Gloria Bell”, francuski film o tym, jak maleństwo rozgrzewa wszystkie serca „Wymarzony”, japoński romans bardzo oryginalny „Asako. Dzień i noc”, a dla najmłodszych „Panda i banda”.

Reklama
  • Aladyn

Aladyn (dubbing)

Termin od 24 maja 2019 do 30 maja 2019

Miejsce Cinema City Wroclavia

Zobacz

Aladyn wreszcie w wersji filmu aktorskiego, a nie animowanego, a za kamerą Guy Ritchie. Poznajemy historię sprytnego Aladyna (Men Massoud) i jego zapierające dech w piersiach przygody w mieście Agrabah. To Disney napisany na nowo, z doskonałym poczuciem humoru i ciekawą obsadą.

  • Brightburn: Syn ciemności

Brightburn: Syn ciemności

Termin od 24 maja 2019 do 30 maja 2019

Miejsce Cinema City Wroclavia

Ponoć pierwszy w historii horror o superbohaterach. Dziecko innego wymiaru zjawia się na ziemi. Nie pomaga jednak ludziom, zaczyna siać spustoszenie. 

 

  • Gloria Bell

Gloria Bell

Termin od 24 maja 2019 do 30 maja 2019

Miejsce Kino Nowe Horyzonty

Amerykański remake chilijskiego filmu Sebastiana Lelio, przez tegoż Lelio powtórnie zrealizowany z Julianne Moore w roli dojrzałej kobiety, która musi na nowo poukładać sobie życie, tym razem bez męża. Odkrywa smak życia singielki, potem poznaje interesującego mężczyznę, ale czy jest gotowa na to, by powtórnie komuś zaufać. Moore przekona aktorsko pewnie każdego, ale fani kochają Paulinę Garcię z latynoskiej wersji „Glorii” sprzed kilku lat, bo Garcia po prostu wyglądała jak starzejąca się Pani i tak zachowywała. Hollywoodzki blichtr tymczasem sprawił, że trochę z filmu Lelio wywiało autentyczności. 

 

  • Wymarzony

Wymarzony

Dramat / Inne
Termin od 24 maja 2019 do 30 maja 2019

Miejsce Multikino Wrocław Pasaż Grunwaldzki

Historia trojga ludzi wobec cudu i jednocześnie wielkiego wyzwania, jakim są narodziny dziecka. Matka malucha decyduje się oddać go do adopcji, przyszła mama nie wie, czy podoła trudom wychowania, a tymczasowy tata jest maluchem zachwycony. Francuski film, który rozgrzał serca widzów nad Sekwaną, a i w Polsce znajdzie wielu entuzjatów. Trudno nie pokochać maciupkiego Leo, wokół którego jest tyle hałasu.

 

  • Asako. Dzień i noc

Asako. Dzień i noc

Dramat / Inne
Termin od 24 maja 2019 do 30 maja 2019

Miejsce Kino Nowe Horyzonty

Zobacz

Stara miłość nie rdzewieje, a miłość niejedno ma imię, o czym przekonujemy się podglądają życie Asako. Najpierw bezgranicznie kocha swojego chłopaka, ale on nagle znika. Kilka lat później Asako spotyka się z facetem...z wyglądu identycznym, jak poprzedni. Czy chłopak się zmienił i powrócił, czy to zupełnie inny człowiek. Magiczna historia o miłości.

 

  • Panda i banda

Panda i Banda (dubbing)

Termin od 24 maja 2019 do 30 maja 2019

Miejsce Multikino Wrocław Pasaż Grunwaldzki

Miś Krzyś i jego przyjaciele, w wyniku nieoczekiwanego splotu okoliczności, a ściślej błędów nawigacyjnych bociana, muszą dostarczyć koszyk z maluchem pandą do jego właściwej rodziny. Zwierzęta czeka niełatwa przeprawa i oko w oko z wieloma niezbyt przyjaznymi gatunkami. Szczęśliwie miś może liczyć na swoich towarzyszy wędrówki i ich niebanalne pomysły.

 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama