wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

14°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 12:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Aktualności
  4. Pożar trzech samochodów przy Dokerskiej na Kozanowie

W sobotę 27 stycznia ok. godz. 4.00 nad ranem na parkingu przed blokiem przy ul. Dokerskiej na wrocławskim Kozanowie spłonęły trzy samochody osobowe, a czwarty został uszkodzony. Pożar gasiły dwa zastępy straży. Nikomu na szczęście nic się nie stało.

Reklama

W sobotę 27 stycznia nad ranem straż pożarna dostała informację o pożarze samochodów na parkingu przy ul. Dokerskiej 32 na wrocławskim Kozanowie. Kiedy strażacy pojawili się na miejscu, pożar był już zaawansowany. 

- Trzy auta spłonęły doszczętnie, czwarte zostało uszkodzone pod wpływem wysokiej temperatury - mówi Damian Górka, oficer prasowy wrocławskiej Straży Pożarnej.

Ogień przeniósł się również na pobliskie drzewa. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia. 

- Wstępna przyczyna pożaru to samozapłon jednego z aut, prawdopodobnie miało to związek z instalacją gazową - mówi Aleksandra Freus, oficer prasowa wrocławskiej policji. 

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl