wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

18°C Pogoda we Wrocławiu

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 00:20

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Uwaga, kierowcy! Utrudnienia na A4

Uwaga, kierowcy planujący podróż w sobotę 27 stycznia autostradą A4 w kierunku na Zgorzelec. Między węzłami Krzywa - Jadwisin w kierunku wystąpią utrudnienia w ruchu - informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Droga jest częściowo zablokowana. Ruch odbywa się jednym pasem. Co się stało? I jak długo potrwają utrudnienia?

Reklama

W sobotę 27 stycznia przed godz. 9.00 na 66. kilometrze A4 między węzłami Krzywa - Jadwisin rozpoczęły się roboty drogowe - wymiana nawierzchni. Lewy pas ruchu autostrady jest zablokowany, ruch odbywa się prawym. W okolicy mogą tworzyć się korki.

Jak długo potrwają utrudnienia na A4?

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przewiduje, że utrudnienia mogą potrwać nawet 5 godzin. Policja apeluje o zachowanie ostrożności na drodze. Kierowcy, noga z gazu!

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama