4. Przejedź się zabytkowym pociągiem wokół Wrocławia 11 listopada. Sprawdź szczegóły

Świętuj Dzień Niepodległości na pokładzie historycznego pociągu! Klub Sympatyków Kolei we Wrocławiu zaprasza miłośników starych pociągów na wycieczkę wokół Wrocławia. To również świetna okazja, aby przejechać się trasami zapomnianymi lub nieczynnymi w ruchu pasażerskim. Ile kosztuje bilet? Zobaczcie szczegóły.

Przejedź się pociągiem retro wokół Wrocławia

Klub Sympatyków Kolei we Wrocławiu zaprasza na wyprawę zabytkowymi pociągami wokół naszego miasta – w Święto Niepodległości, 11 listopada.

Pociągi przejadą odcinkami głównych linii kolejowych przebiegających na terenie miasta i regionu. Dla miłośników kolei będzie to także okazja do sprawdzenia linii całkowicie zapomnianych lub nieczynnych w ruchu pasażerskim.

Bilety na wyszczególnione pociągi z oferty Liliputy są biletami ryczałtowymi, obowiązują niezależnie od długości trasy, na jakiej podróżują pasażerowie. Ich ceny różnią się ze względu na długość trasy i czas przejazdu. Pociągi są objęte całkowitą rezerwacją miejsc. Ceny już od 39 złotych!

Rozkład jazdy zabytkowych pociągów  11 listopada

Pasażerowie skorzystają z przejazdu pociągiem ciągniętym przez lokomotywę spalinową serii SM30 lub SM42. Pociąg będzie zestawiony z historycznych wagonów bezprzedziałowych 2 klasy z drewnianymi ławeczkami dla podróżnych. Nie zabraknie również barku, w którym można kupić napoje, słodycze czy pamiątkowe gadżety.

W Święto Niepodległości będzie można przejechać się dwoma pociągami – Zwycięzcą i Podróżnikiem. Zobaczcie planowany rozkład.

Zwycięzca:

ZWYCIĘZCA11 LISTOPADA 2022

Przyjazd  Odjazd
Wrocław Główny >>> 11:25
Wrocław Nadodrze 11:35 <<<
Wrocław Nadodrze >>> 12:00
Wrocław Kuźniki 12:18 <<<
Wrocław Kuźniki >>> 12:38
Wrocław Główny 12:50 <<<

Podróżnik:

PODRÓŻNIK11 LISTOPADA 2022

Przyjazd  Odjazd
Wrocław Główny >>> 13:17
Wrocław Kuźniki 13:27 13:28
Wrocław Pracze 13:36 <<<
Wrocław Pracze >>> 13:57
Wrocław Kuźniki 14:06 14:07
Wrocław Główny 14:18 <<<

Więcej informacji oraz bilety znajdują się na stronie organizatora.