3. Wiadomości z regionu
  4. Koncerty za darmo, festyny, zabawy dożynkowe
Zespół Weekend. Na zdjęciu widać trzech mężczyzn archiwum zespołu Weekend
Zespół Weekend. Na zdjęciu widać trzech mężczyzn

Przez cały weekend wokół Wrocławia i na całym Dolnym Śląsku będzie wiele okazji do zabaw. Można wybierać między darmowymi koncertami, festynami i piknikami oraz zabawami. Sprawdźcie, gdzie można się dobrze zabawić.

Na całym Dolnym Śląsku zaplanowano pikniki i festyny oraz zabawy na pożegnanie lata. Warto skorzystać z dobrej pogody i pobawić się na darmowych, plenerowych koncertach.

Na Dolnym Śląsku koncertować będzie m.in. Weekend.

Oto imprezy wokół Wrocławia

Zresztą przez cały weekend w różnych rejonach Dolnego Śląska będzie się sporo działo. Plenerowe zabawy rodzinne, pikniki i festyny zapowiadają sołtysi, wójtowie oraz rady parafialne.

Sprawdźcie programy wydarzeń weekendowych w galerii zdjęć.