4. Na Partynicach trwa ostatni dzień Gastro Miasto. Czeka tu dziś na Was gra terenowa! [ZDJĘCIA]

Przed nami ostatni dzień największej kulinarnej imprezy w tym roku – Gastro Miasto, której finał odbywa się w ten weekend (26-27 sierpnia) na Partynicach. Organizatorzy ponownie połączyli siły z festiwalem „Winiarze i Przyjaciele”. Czekają tu na Was pyszności z ponad 20 punktów gastro i wyjątkowe wina prosto z dolnośląskich winnic. Zobaczcie zdjęcia!

Finał Gastro Miasto na Partynicach

W ostatni weekend wakacji goście odwiedzający Gastro Miasto na Partynicach mogą spróbować dań od ponad 20 wrocławskich punktów gastro, a także poznać wina z 27 dolnośląskich winnic. Szczegóły można przeczytać w naszym poprzednim artykule.

Jeśli nie macie planów na niedzielę – organizatorzy przygotowali zabawę dla całej rodziny! O godz. 15:00 rozpocznie się gra terenowa, która zamieni ścieżkę spacerową wokół Toru Wyścigów Konnych w wielki plac zabaw dla dorosłych i dzieci. Celem gry jest rozwiązanie jak największej ilości zagadek i wykonanie zadań w określonym czasie. Konkurencje polegają m.in. na odgadnięciu słownych rebusów, degustacji w ciemno czy przejściu 10 metrów z butelką na głowie... Na zwycięzców czekają nagrody!

Zobaczcie zdjęcia z soboty - Gastro Miasto na Partynicach!

Powódź na Dolnym Śląsku