4. Marino się zmienia. Jak będzie wyglądało po remoncie?
Tak ma wyglądać Marino po modernizacji. Wizualizacja: CH Marino
Tak ma wyglądać Marino po modernizacji.

Centrum handlowe mające swoją genezę we wczesnych latach 90., kiedy działała tu hurtownia odzieży, przechodzi kolejną metamorfozę. Inwestycja rozpoczęła się od remontu parkingu. Przebudowa samego budynku sprawia, że niektóre jego części są niedostępne. Natomiast przebudowa wejścia czasowo wyłączyła je z użytku.

Jak informuje Marino, po zakończeniu remontu będzie szersza oferta sklepów i usług. Pojawią się tam popularne, międzynarodowe marki, ale też lokalne butiki i modne kawiarnie. Natomiast nowy parking ma zapewnić szerokie miejsca postojowe, dzięki czemu łatwiej będzie zaparkować auto i z niego wysiąść.

Odnawianie wejścia głównego oraz fasady budynku rodzi pewne komplikacje. Jednak można dostać się do środka dodatkowym, otwartym na ten czas wejściem D od ulicy Paprotnej (tuż przy nowo otwartej części parkingu).

W NASZEJ GALERII ZOBACZYSZ, CO TERAZ DZIEJE SIĘ W MARINO I JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ PO REMONCIE:

Powiększ obraz: Wizualizacja przedstawia centrum handlowe Marino po modernizacji. Wizualizacja: CH Marino
Wizualizacja przedstawia centrum handlowe Marino po modernizacji.

Zobacz CH Marino na mapie