wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

14°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 12:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Aktualności
  4. Nastolatka, która zaginęła we Wrocławiu w połowie listopada, odnalazła się!
na czerwonej planszy napis "zaginieni" policja/pixabay
na czerwonej planszy napis "zaginieni"

Policjanci z Komisariatu Policji Wrocław-Rakowiec poinformowali, że zaginiona 14-latka, która w połowie listopada 2023 roku wyszła z domu do szkoły i zaginęła, powróciła wczoraj (28 grudnia) szczęśliwie do domu. Sama zgłosiła się na komisariat. Oto szczegóły

Reklama

Wczoraj pisaliśmy na wroclaw.pl:

14-latka ostatni raz była widziana w połowie listopada 2023 r. koło swojego domu przy ul. Nyskiej we Wrocławiu. - Wyszła do Zespołu Szkół nr 1 przy ul. Słubickiej we Wrocławiu i do teraz nie powróciła do domu ani nie nawiązała kontaktu z najbliższymi - informuje wrocławska policja.

Osoby, które mają informacje na temat miejsca pobytu zaginionej są proszone o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji Wrocław-Rakowiec pod nr tel. 47 871 43 44 lub 47 871 39 43, lub pod nr alarmowym 112, bądź najbliższą jednostką Policji.

Klaudia ma:

  • ok. 175 cm wzrostu,
  • szczupłą budowę ciała,
  • włosy długie, czarne,
  • oczy niebiesko-zielone. 

14-latka widziana była po raz ostatni w połowie listopada 2023r. w okolicy swojego miejsca zamieszkania przy ul. Nyskiej we Wrocławiu. Ubrana była w czarną futrzaną kurtkę.

Dziś mamy dobre informacje na ten temat! 

AKTUALIZACJA (29 GRUDNIA 2023)

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław-Rakowiec prowadzili czynności poszukiwawcze za 14-latką, która w połowie listopada 2023 roku wyszła z miejsca zamieszkania, do którego nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z najbliższymi. Policjanci poinformowali, że nastolatka przyszła do ich komisariatu, z którego została odebrana przez tatę.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław-Rakowiec poinformowali, iż zaginiona 14-latka, która w połowie listopada 2023 roku wyszła z miejsca zamieszkania, do którego nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z najbliższymi powróciła szczęśliwie do domu.

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl