wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

-3°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: poniżej normy

Dane z godz. 08:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Byłeś świadkiem ważnego wydarzenia? Daj nam znać! (ALERT WROCLAW.PL)
Czerwona plansza z białym napisem "ważne" wroclaw.pl
Czerwona plansza z białym napisem "ważne"

Drogi Czytelniku! Byłeś świadkiem jakiegoś ważnego zdarzenia? Widziałeś coś ciekawego? Coś cię zdziwiło, zaintrygowało, zachwyciło we Wrocławiu? Napisz do nas. Czekamy na kontakt od Ciebie! Skontaktuj się z nami przez formularz ALERT WROCLAW.PL. Oto szczegóły!

Reklama

Chcemy być blisko Ciebie, pisać na wroclaw.pl o sprawach, które dzieją się na Twoim osiedlu, na Twojej ulicy. O sprawach, które Cię interesują, ciekawią, zastanawiają, które dotyczą Ciebie, Twojej rodziny, sąsiadów, znajomych, przyjaciół…

Na stronie wroclaw.pl znajduje się przycisk ALERT WROCLAW.PL. Po jego naciśnięciu zostaniesz przekierowany do specjalnego formularza, dzięki któremu możesz nas poinformować o ciekawych rzeczach, które dzieją się w Twojej okolicy!

Zachęcamy do kontaktu!

Byłeś świadkiem jakiegoś ważnego zdarzenia? Widziałeś coś ciekawego? Masz zdjęcia? Film? Opisz nam, co się stało i zostaw swoje dane kontaktowe. Jeśli posiadasz - dołącz też fotografie i film. Wybrane zgłoszenia zostaną opublikowane na stronie www.wroclaw.pl.

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl