wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

-2°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 23:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Aktualności
  4. Ale cudeńka do kupienia! Targowisko „Na Młynie” Sułkowice to prawdziwa wyspa skarbów (DUŻO ZDJĘĆ)

Targowisko na terenie wrocławskiego Młyna Sułkowice cieszy się dużą popularnością. Co niedzielę przy ul. Bolesława Krzywoustego rozstawiane są setki stoisk, które przyciągają tysiące potencjalnych kupców. Można tam dostać prawdziwe skarby. Zobaczcie galerię zdjęć.

Reklama

Na wrocławskim targowisku „Na Młynie” towary wystawiane są na straganach, skromnych stolikach, albo wprost na ziemi. Asortyment bez ograniczeń, do wyboru do koloru: od pęczków czosnku i włoskiej kawy najlepszych marek, po porcelanowe figurki i używane zabawki oraz ubrania, aż po książki, poniemieckie wydawnictwa, które od stu lat leżały w piwnicy, monety czy obrazy, które wyszły spod ręki artystów bez talentu.

Wytrawne oko z masy wystawianych na targu przedmiotów jest w stanie wyłowić dizajnerskie perełki –„Na Młynie” kosztują po kilkaset złotych, ale kolekcjonerzy płacą za nie majątek. Na tym polu między bywalcami targowiska trwa szlachetna, ale jednak rywalizacja. Dlatego by złowić dobrą „sztukę”, należy stawić się tam w niedzielę wcześnie rano.

Zobacz w galerii, co można było kupić na targowisku „Na Młynie” w niedzielę, 8 stycznia

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl