wroclaw.pl strona główna Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

3°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Aktualności
  4. ALDI otwiera sklep na Oporowie przy ulicy Awicenny. Promocje i poczęstunek z foodtrucka w dniu otwarcia
Na zdjęciu sklep ALDI, zdjęcie ilustracyjne ALDI
Na zdjęciu sklep ALDI, zdjęcie ilustracyjne

W środę 23 listopada o godzinie 6.00 swoje progi otworzył nowy sklep ALDI we Wrocławiu, położony przy ul. Awicenny 45. Sieć zatrudniła na potrzeby nowo otwartej lokalizacji kilkunastu pracowników. W dniu otwarcia przewidziano rabaty dla klientów, w wysokości do 50 proc.

Reklama

Powierzchnia nowego sklepu ALDI wynosi ok. 1500 m2. Nie zabrakło tu drobnych udogodnień, takich jak krajalnica do chleba czy małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów. Parking przed sklepem posiada miejsca dla osób niepełnosprawnych oraz dla rodzin z dziećmi. Sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6.00 do 22.00, a w niedziele handlowe od 9.00 do 20.00.

Poczęstunek z foodtrucka w dniu otwarcia 23 listopada

W dniu otwarcia w godzinach od 10.00 do 17.00 przed sklepem czekać będzie bezpłatny poczęstunek z foodtrucka, w którym za okazaniem paragonu będzie można odebrać „coś” na wynos – czytamy w komunikacie sieci. Przewidziano także różne promocje. 

To już jedenasty dyskont tej sieci we Wrocławiu

ALDI w Polsce posiada 229 sklepów i zatrudnia blisko 4000 pracowników. Spółka jest częścią grupy przedsiębiorstw ALDI Nord, prowadzącej sklepy detaliczne w dziewięciu europejskich krajach. Sklep przy ulicy Awicenny jest jedenastym ALDI we Wrocławiu.

Źródło: materiały prasowe

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl