4. Zobacz, co można kupić na wyprzedaży od wojska! To naprawdę niecodzienne przedmioty
To można kupić w przetargu zorganizowanym przez Agencję Mienia Wojskowego Fot. www.amw.com.pl
To można kupić w przetargu zorganizowanym przez Agencję Mienia Wojskowego

Armia potrzebuje sprzętu z niemal każdej dziedziny. Można się o tym przekonać, gdy po latach pozbywa się zbędnych przedmiotów. Jest okazja do kupna pianina, sprzętu medycznego, czy specjalistycznych pojazdów. Z reguły nie są to rzeczy nowe, niektóre wręcz mocno sfatygowane, ale też trafiają się takie w bardzo dobrym stanie.

Można to samemu ocenić 9 i 10 maja. W tych dniach AMW daje możliwość obejrzenia sprzedawanych przedmiotów. Oddział Regionalny AMW we Wrocławiu publikuje na swojej stronie, gdzie jaki asortyment jest dostępny do obejrzenia.

Podajemy kilka przykładów. Zainteresowani wzięciem udziału w przetargu mogą składać oferty w kancelarii Oddziału Regionalnego we Wrocławiu, ul. Sztabowa 32, w terminie do dnia 11.05.2023 r. do godz. 15:00. Szczegóły są na stronie amw.com.pl.

Powiększ obraz: Urządzenie zasilające UZ-150/20 na przyczepie. D-46S z zespołem spalinowo-elektrycznym i wytwornicą pary. Rok produkcji: 1989. Cena: 26000 zł. Fot. www.amw.com.pl

Niektóre prezentowane przedmioty są dostępne w dużych ilościach. Gdyby jednak ktoś chciał jedną sztukę, może zaglądać do internetowego sklepu AMW.

Tam Agencja prowadzi sprzedaż detaliczną, co może spodobać się np. kolekcjonerom wojskowych artefaktów. Sklep.amw.com.pl działa jak każdy inny sklep internetowy, wystarczy kliknąć i kupić - nie ma procedur związanych z przetargiem, jak w tym wypadku. Ale też asortyment jest inny.