"Bank Tras" - podziel się swoją rowerową trasą...

Wrocławska firma EACTIVE zachęca wszystkich miłośników turystyki oraz aktywności na świeżym powietrzu do udziału w konkursie na najciekawszą trasę rowerową w którym główna nagroda to oryginalny rower poziomy wyprodukowany przez firmę Velogic.


Konkurs ma na celu promowanie aktywności oraz rozpowszechnienie wiedzy o regionalnych walorach turystycznych i kulturowych. Zadanie konkursowe może przypaść do gustu każdemu, kto ceni aktywność fizyczną, a także chętnie przedstawi najciekawsze miejsca w swojej okolicy. Aby wziąć udział w konkursie należy:

  •  przejechać swoją trasę na rowerze (indywidualnie lub grupowo)
  • wypełnić formularz konkursowy dostępny na stronie organizatora i przesłać organizatorom niezbędne załączniki - mapę trasy z zaznaczonymi atrakcjami oraz 5 zdjęć z najciekawszych miejsc z wycieczki

Pomysłodawca trasy który prześle najciekawsze zgłoszenie otrzyma cenną nagrodę – atrakcyjny rower poziomy! Dodatkowo z 20 najlepszych prac stworzony zostanie oficjalny „Bank Tras”, czyli zbiór najciekawszych tras rowerowych na terenie Polski, który następnie zostanie udostępniony w internecie wraz z imieniem i nazwiskiem autorów.

Regulamin konkursu oraz formularz konkursowy dostępny jest na stronie organizatora.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres: konkurs@eactive.pl do 31.08.2015 r. Konkurs jest dwuetapowy – pierwszym jest przesyłanie prac, a drugi to głosowanie na stronie organizatora.

 Zgłoś uwagę