wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław - studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

10°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna

Wyszukiwarka

Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Dla studenta
  4. Weź udział w kosmicznym Star Camp dla studentów Politechniki. Obozy adaptacyjne wrocławskich uczelni i duszpasterstw
W programu dwutygodniowego obozu są wyprawy w Tatry Archiwum organizatorów Obozu Adaptacyjnego Duszpasterstw Akademickich w Białym Dunajcu
W programu dwutygodniowego obozu są wyprawy w Tatry

Obozy adaptacyjne dla studentów pierwszego roku organizują Politechnika Wrocławska i Uniwersytet Ekonomiczny. Duszpasterstwa akademickie z Wrocławia i Opola swój obóz adaptacyjny zaplanowały w Tatrach. Zobacz, gdzie i kiedy zaplanowano obozy dla pierwszoroczniaków i jak możesz się na nie zapisać.

Reklama

Politechnika Wrocławska: „Star Camp: Powrót Studenta - Obóz Studentów PWr 2022”

Motywem przewodnim obozu adaptacyjnego dla studentów Politechniki są postaci i wydarzenia z popularnej serii „Gwiezdne wojny”.

Organizatorzy „Star Camp: Powrót Studenta - Obóz Studentów PWr 2022” zapowiadają: „Padawani, Akolici, Łowcy Nagród i wszelkie stwory z najdalszych zakątków galaktyki. Wyruszymy w międzygalaktyczną przygodę w okolice naszego krążownika Ośrodka Trzy Jeziora w układzie Wieleń Zaobrzański”.

Obóz nad malowniczymi jeziorami w Wielkopolsce zaplanowano na 4-9 września. W programie są turnieje, warsztaty, spotkania, imprezy tematyczne. Więcej szczegółów na internetowej stronie Star Camp: Powrót Studentów

Uniwersytet Ekonomiczny: Legendarny Adapciak w Banderozie

Wierni swojemu miejscu zabaw są studenci Uniwersytetu Ekonomicznego. Tegoroczny Adapciak dla studentów I roku organizują w ośrodku „Banderoza” w Głuchołazach.

Osiem dni (28 sierpnia – 4 września) wypełnią zabawy, turnieje, konkursy, prelekcje. Ci, co dopiero w październiku rozpoczną studia, będą mogli się sporo dowiedzieć o zasadach studiowania, zwyczajach wykładowców, miejscach wartych odwiedzenia we Wrocławiu. Koszt udziału 680 zł. Zapisy i więcej informacji na profilu wydarzenia.

Obóz Duszpasterstw Akademickich Wrocławia i Opola w Białym Dunajcu

Na pierwsze dwa tygodnie września (1 – 15 września) planowany jest obóz adaptacyjny organizowany przez duszpasterstwa akademickie z Wrocławia i Opola. To największe tego typu wydarzenie, przygotowano miejsca dla 540 uczestników.

Studenci mieszkają w tzw. chatach, czyli murowanych, dobrze wyposażonych domach, w Białym Dunajcu w pobliżu Zakopanego.

– Po pewnych ograniczeniach, które musieliśmy wprowadzić w ubiegłym roku ze względu na pandemię koronawirusa, przywracamy imprezy i spotkania, jakie zwykle były w programie obozu – zapowiada Mateusz Grześkowiak, szef obozu. – W tym roku planowana jest wspólna pielgrzymka na Wiktorówki. Będzie bieg otrzęsinowy, sporo zabaw, konkursów, turniej sportowy. Stałymi elementami naszego wydarzenia są codzienna msza święta oraz wyjścia w góry.

Szczegółowe informacje i zapisy na stronie 39. Obozu Duszpasterstw Akademickich Wrocławia i Opola.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl