wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

30°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 14:00

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Ależ piękna kobieta, prawda? Twoja odpowiedź pomoże specjalistom. Badania naukowców Uniwersytetu Wrocławskiego

Badania nad atrakcyjnością prowadzą naukowcy z Zakładu Biologii Człowieka Uniwersytetu Wrocławskiego. Opiekę naukową nad projektem sprawuje prof. Bogusław Pawłowski, wybitny antropolog, szerzej znany z udziału w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Specjaliści zachęcają do wzięcia udziału w badaniach. Trzeba odpowiedzieć na pytanie: czy ta twarz jest atrakcyjna? Sprawdźcie, jak to zrobić.

Reklama

To kolejne badania dotyczące atrakcyjności człowieka realizowane w Zakładzie Biologii Człowieka Uniwersytetu Wrocławskiego. Zespół prof. Pawłowskiego na ich podstawie analizuje, co decyduje, że drugi człowiek nam się podoba.

Teraz specjaliści namawiają do wypełnienia ankiety elektronicznej dotyczącej atrakcyjności prezentowanych twarzy.

Atrakcyjny pozna panią. Jak wypełnić ankietę i pomóc naukowcom?

Ankieta - anonimowa i przygotowana w bezpiecznym, szyfrowanym szablonie – ma dwie części.

Link do formularza ankiety.

Pierwsza to zestaw pytań dotyczących sytuacji respondenta: miejsce zamieszkania (wielkość miasta), wykształcenie, dochody. Seria poleceń obejmuje sferę intymną, m.in. określenie preferencji seksualnych, ocenę poziomu satysfakcji z życia seksualnego, opinię o atrakcyjności własnej i partnera / partnerki.

Część druga to już ocena 25 wizerunków kobiet pod względem ich atrakcyjności. Naukowcy chcą, aby uczestnik badania każdą z prezentowanych twarzy zestawił ze swoim wizerunkiem. Zależy im także przede wszystkim na udziale w badaniu mężczyzn.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl