Affiliate Days with Ceneo.pl [ZAKOŃCZONY]

Ponad setka blogerów i vlogerów przyjedzie w sobotę do Wrocławia. 22 września w biurze Ceneo.pl odbędzie się kolejna edycja Affiliate Days with Ceneo.pl. To warsztaty dla internetowych twórców, którzy chcą zdobyć cenną wiedzę na temat optymalizacji swoich blogów i stron internetowych. Chętnym oddamy 5 podwójnych zaproszeń na to wyarzenie. 


Do stolicy Dolnego Śląska przyjadą również znani blogerzy i vlogerzy. Swój udział potwierdziła m.in. Aleksandra Radomska, która wyjaśni uczestnikom jak budować swoją wiarygodność i gdzie przebiega granica między online a offline i co zyskujemy, a co tracimy, kiedy ją zacieramy. Z kolei o tym, jak zbudować stabilną i milionową publikę w sieci opowie Jakub Jankowski, współtwórca jednego z pierwszych seryjnych programów na polskim YouTube – MaturaToBzdura.

Uczestnicy Affiliate Days with Ceneo.pl będą mogli skorzystać z warsztatów, które przygotowali organizatorzy. Swoją wiedzą na temat fotografii z gośćmi wydarzenia podzieli się  blogerka Żaneta Hajnowska, która pokaże jak w domowych warunkach zaaranżować plan zdjęciowy, jak wystylizować np. potrawy i uchwycić ich walory.

Nasze wydarzenie podobnie jak cały program partnerski skierowany jest do tych blogerów i właścicieli stron internetowych, którzy chcą rozwijać swoją pasję i czerpać z tego korzyści. Cieszymy się, że znów będziemy mogli podzielić się naszą wiedzą i umiejętnościami. Radość jest tym większa, że w tym roku spotykamy się w sercu Ceneo.pl, czyli naszej siedzibie  we Wrocławiu. – podkreśla Barbara Kowalczyk z Ceneo.pl

Wydarzenie odbędzie się w biurze Ceneo.pl w budynku G kompleksu Business Garden przy ul.Legnickiej 48. Wstęp na wydarzenie tylko dla zarejestrowanych uczestników. Początek konferencji w sobotę, 22 wrzesnia, o godzinie 10:00.  

Chętnym oddamy 5 podwójnych zaproszeń na to wyarzenie. 

Jak grać?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: która to odsłona Affiliate Days with Ceneo.pl. Opowiedzieć wpisujemy w formularz kontaktowy, podajemy imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy.

Wygrywa co 5 osoba, która odpowie na pytanie. Konkurs trwa do piątku, 21 września, do godz. 14.00. Zwycięzców poinformujemy telefonicznie oraz mailowo, jak skorzystać z zaproszenia.Zgłoś uwagę