11 listopada - Bieg Niepodległości: zmiany w komunikacji

W związku z organizowanym 11 listopada Biegiem Niepodległości od godziny 16.00 wystąpią zmiany w organizacji komunikacji zbiorowej. Zmiany obejmują linie tramwajowe 0, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 17, 20, 23, 24, 31, 32, 33 oraz autobusowe A, C, D, K, N, 106, 110, 111, 112, 113, 114, 120, 122, 127, 128, 132, 142, 144, 145, 146, 148, 149, 612, 904, 914, 942.


Podczas trwania Biegu Niepodległości w dniu 11 listopada 2019 roku we Wrocławiu przewiduje się następujące zmiany w organizacji komunikacji zbiorowej, które zostaną wprowadzone po godzinie 16:00: 

KOMUNIKACJA TRAMWAJOWA 

Linia 0 (linia zastępująca 0L i 0P)

Od godziny 16:00

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica - pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka - Słowiańska - Jedności Narodowej - Nowowiejska - Piastowska - Rondo Reagana (peron 3) - pl. Grunwaldzki - most Grunwaldzki - pl. Społeczny – Kujawska - pl. Wróblewskiego - Pułaskiego - Małachowskiego - Piłsudskiego - pl. Legionów – Grabiszyńska - Oporów

Oporów – Grabiszyńska - pl. Legionów -  Piłsudskiego - Małachowskiego - Pułaskiego - pl. Wróblewskiego – Kujawska - pl. Społeczny - most Grunwaldzki - pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) - Piastowska - Nowowiejska - Jedności Narodowej -  Słowiańska - Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka - Osobowice 

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia 2 

Od godziny 17:00

Biskupin - Olszewskiego - Wróblewskiego – Wajdy - most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Małachowskiego – Piłsudskiego – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki

Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego - Kujawska - pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy - Wróblewskiego -  Olszewskiego – Biskupin 

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia 3 

Od godziny 17:00

Księże Małe - Opolska - Krakowska - Traugutta - pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Leśnica

Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Krakowska – Opolska – Księże Małe 

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia 4

Od godziny 17:00

Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy - most Zwierzyniecki – Skłodowskiej Curie – Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Małachowskiego – Piłsudskiego – pl. Legionów - Grabiszyńska - Oporów

Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów - Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego - Kujawska - pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy - Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia 5

Od godziny 17:00

Księże Małe - Opolska - Krakowska - Traugutta - pl. Wróblewskiego (nawrót na pl. Społecznym)

pl. Wróblewskiego - Traugutta - Krakowska - Opolska - Księże Małe 

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia 6 

Od godziny 16:00

Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza - pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Kowale

Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Piłsudskiego - Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki 

Od godziny 17:00

Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – Stawowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy

Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Stawowa - Piłsudskiego - Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki 

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia 7

Od godziny 16:00

Poświętne - Żmigrodzka - most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - Chrobrego - Łokietka - Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego - Świdnicka – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni - Klecina 

Klecina – Przyjaźni – Karkonoska - Powstańców Śląskich - Świdnicka – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – Teatralna – Widok – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – Łokietka – Chrobrego - pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka - most Trzebnicki - Żmigrodzka - Poświętne 

Od godziny 17:00

Poświętne - Żmigrodzka - most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - Chrobrego - Łokietka - Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego - Świdnicka – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni - Klecina 

Klecina – Przyjaźni – Karkonoska - Powstańców Śląskich - Świdnicka – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Kujawska - pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza - pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka - most Trzebnicki - Żmigrodzka - Poświętne

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu. 

Linia 8

Od godziny 16:00

Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska - Gliniana - Borowska - Peronowa -  Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza - pl. Bema - Poniatowskiego – Jedności Narodowej - Słowiańska –  Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka – most Trzebnicki - Karłowice

Karłowice - most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka - Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego - pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa - Borowska - Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska - Tarnogaj 

Od godziny 17:00

Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska - Gliniana - Borowska - Peronowa -  Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Kujawska - pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza - pl. Bema - Poniatowskiego – Jedności Narodowej - Słowiańska –  Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka – most Trzebnicki - Karłowice

Karłowice - most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka - Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego - pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Małachowskiego - Peronowa - Borowska - Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska - Tarnogaj 

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu. 

Linia 9 

Od godziny 16:00

Park Południowy - Ślężna - Dyrekcyjna - Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański – Oławska – Traugutta - pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego - Sienkiewicza - Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza - Sępolno

Sępolno – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa - Borowska - Dyrekcyjna - Ślężna – Park Południowy 

Od godziny 17:00

Park Południowy - Ślężna - Dyrekcyjna - Borowska - Peronowa -  Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Kujawska - pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza - Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza - Sępolno

Sępolno – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Małachowskiego - Peronowa - Borowska - Dyrekcyjna - Ślężna – Park Południowy 

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia 10 

Od godziny 17:00

Biskupin - Olszewskiego - Wróblewskiego – Wajdy - most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego - Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Leśnica

Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy - Wróblewskiego -  Olszewskiego – Biskupin 

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia 11 

Od godziny 16:00

Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański - Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza - pl. Bema - Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera - Kromera

Kromera – Kromera - mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja – Piłsudskiego – pl. Legionów - Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz) 

Od godziny 17:00

Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Kujawska - pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza - pl. Bema - Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera - Kromera

Kromera – Kromera - mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Małachowskiego - Piłsudskiego – pl. Legionów - Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz) 

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia 14 

Od godziny 16:00

Osobowice – Osobowicka - most Osobowicki – Reymonta - pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów - Piłsudskiego - Świdnicka – Powstańców Śląskich – Hallera – FAT

FAT – Hallera – Grabiszyńska - pl. Legionów – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – Teatralna – Widok – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły - most Mieszczański – Dubois – Pomorska - pl. Staszica – Reymonta - most Osobowicki - Osobowicka – Osobowice 

Od godziny 17:00

Oporów/Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska - pl. Legionów

pl. Legionów – Piłsudskiego – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Oporów/Grabiszyńska (Cmentarz) 

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia 15

Od godziny 16:00

Poświętne - Żmigrodzka – Bałtycka - most Osobowicki - Reymonta - pl. Staszica - Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Widok – Teatralna – Skargi – Kołłątaja – Peronowa - Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy

Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – Teatralna – Kazimierza Wielkiego - św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois - Pomorska - pl. Staszica – Bałtycka - Żmigrodzka – Poświętne 

Od godziny 17:00

Poświętne - Żmigrodzka – Bałtycka - most Osobowicki - Reymonta - pl. Staszica - Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Kowale

Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Drobnera – Dubois - Pomorska - pl. Staszica – Bałtycka - Żmigrodzka – Poświętne 

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia 17 

Od godziny 16:00

Sępolno – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Piłsudskiego - Świdnicka - Powstańców Śląskich - Karkonoska - Przyjaźni – Klecina

Klecina - Przyjaźni - Karkonoska - Powstańców Śląskich - Świdnicka – Piłsudskiego - Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański – Oławska – Traugutta - pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego - Sienkiewicza - Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza - Sępolno 

Od godziny 17:00

Sępolno – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Małachowskiego - Piłsudskiego - Świdnicka - Powstańców Śląskich - Karkonoska - Przyjaźni – Klecina

Klecina - Przyjaźni - Karkonoska - Powstańców Śląskich - Świdnicka – Piłsudskiego - Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Kujawska - pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza - Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza - Sępolno 

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia 20

Od godziny 16:00

Oporów - Grabiszyńska - Hallera - Powstańców Śląskich - Świdnicka – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – Teatralna – Widok - Kazimierza Wielkiego - św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II – Legnicka - Lotnicza - Kosmonautów – Średzka - Leśnica

Leśnica – Średzka - Kosmonautów - Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego - Świdnicka - Powstańców Śląskich -  Hallera - Grabiszyńska – Oporów 

Od godziny 17:00

Leśnica – Średzka - Kosmonautów - Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka - Osobowice

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Legnicka - Lotnicza - Kosmonautów – Średzka - Leśnica 

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia 23

Od godziny 16:00

Kromera - Kromera - mosty Warszawskie - Jedności Narodowej - Poniatowskiego - pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa - most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II - Legnicka – Lotnicza - Pilczyce

Pilczyce – Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – Dubois - Drobnera - pl. Bema - Poniatowskiego - Jedności Narodowej - mosty Warszawskie - Kromera – Kromera 

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia 24

Od godziny 16:00

Osobowice – Osobowicka - most Osobowicki – Reymonta - pl. Staszica – Pomorska – Dubois - most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa - most Sikorskiego - pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Hallera – FAT

FAT – Hallera – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – Teatralna – Widok – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły - most Mieszczański – Dubois – Pomorska - pl. Staszica – Reymonta - most Osobowicki - Osobowicka – Osobowice 

Od godziny 17:00

Grabiszyńska (Cmentarz)/Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Arkady (Capitol)

Arkady (Capitol) – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)/Oporów 

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia 31

Od godziny 16:00

Gaj – Świeradowska - Bardzka – Hubska - Gliniana - Borowska - Peronowa – Kołłątaja – Skargi – Teatralna – Kazimierza Wielkiego - św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II - Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Stadion Wrocław (Królewiecka)

Stadion Wrocław (Królewiecka) – Pilczycka – Milenijna - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Podwale – Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego - Stawowa - Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka – Świeradowska – Gaj 

Od godziny 17:00

Gaj – Świeradowska - Bardzka – Hubska - Gliniana - Borowska - Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Kujawska - pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego - Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II - Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Stadion Wrocław (Królewiecka)

Stadion Wrocław (Królewiecka) – Pilczycka – Milenijna - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Podwale – Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego - Stawowa - Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka – Świeradowska – Gaj

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia 32

Od godziny 16:00

Gaj – Świeradowska - Bardzka – Hubska - Gliniana - Borowska - Peronowa – Kołłątaja – Skargi – Teatralna – Kazimierza Wielkiego - św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II - Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Dokerska – Kozanów (Dokerska)

Kozanów (Dokerska) – Dokerska - Pilczycka – Milenijna - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Podwale – Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego - Stawowa - Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka – Świeradowska – Gaj 

Od godziny 17:00

Gaj – Świeradowska - Bardzka – Hubska - Gliniana - Borowska - Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Kujawska - pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego - Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II - Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Dokerska – Kozanów (Dokerska)

Kozanów (Dokerska) – Dokerska - Pilczycka – Milenijna - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Podwale – Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego - Stawowa - Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka – Świeradowska – Gaj 

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia 33 

Od godziny 17:00

Sępolno – Mickiewicza - Paderewskiego - Różyckiego - most Szczytnicki - pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego - Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II - Legnicka - Lotnicza – Pilczyce

Pilczyce – Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki - most Szczytnicki - Różyckiego - Paderewskiego – Mickiewicza - Sępolno 

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu 

KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA 

Linia A

Od godziny 16:00

Koszarowa (Szpital) – Koszarowa - Przybyszewskiego – Kasprowicza - Berenta - Boya-Żeleńskiego - Kromera - mosty Warszawskie - Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Piastowska – Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki - pl. Społeczny - Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Swobodna - Powstańców Śląskich - Wielka – Rondo Vaclava Havla - Krucza - Inżynierska – Rondo Woźniaka - Aleja Pracy - Hallera - Grabiszyńska - Solskiego -  Aleja Piastów – Racławicka – Racławicka

Racławicka – Racławicka - Aleja Piastów - Solskiego - Grabiszyńska - Hallera - Aleja Pracy – Rondo Woźniaka - Inżynierska - Krucza – Rondo Vaclava Havla - Wielka - Powstańców Śląskich – Swobodna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja - Kościuszki - Dąbrowskiego - Krasińskiego - pl. Społeczny - most Pokoju - Wyszyńskiego - mosty Warszawskie - Kromera - Boya Żeleńskiego – Berenta - Kasprowicza - Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Sołtysowicka – Koszarowa - Koszarowa (Szpital) 

Od godziny 17:00

Koszarowa (Szpital) – Koszarowa - Przybyszewskiego – Kasprowicza - Berenta - Boya-Żeleńskiego - Kromera - mosty Warszawskie - Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Piastowska – Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki - pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Sucha - Swobodna - Powstańców Śląskich - Wielka – Rondo Vaclava Havla - Krucza - Inżynierska – Rondo Woźniaka - Aleja Pracy - Hallera - Grabiszyńska - Solskiego -  Aleja Piastów – Racławicka – Racławicka

Racławicka – Racławicka - Aleja Piastów - Solskiego - Grabiszyńska - Hallera - Aleja Pracy – Rondo Woźniaka - Inżynierska - Krucza – Rondo Vaclava Havla - Wielka - Powstańców Śląskich – Swobodna – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego - Małachowskiego - Dąbrowskiego - Krasińskiego - pl. Społeczny - most Pokoju - Wyszyńskiego - mosty Warszawskie - Kromera - Boya Żeleńskiego – Berenta - Kasprowicza - Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Sołtysowicka – Koszarowa - Koszarowa (Szpital) 

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia C

Od godziny 16:00

pl. Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki - Norwida – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie - Szczytnicka – Wyszyńskiego - Sienkiewicza - pl. Bema - Drobnera - Dubois - most Mieszczański - Dmowskiego - Długa - Starogroblowa - Popowicka - Pilczycka - Kozanowska – Kozanów

Kozanów - Kozanowska - Pilczycka - Popowicka - Starogroblowa – Gnieźnieńska – Ścinawska – Poznańska – Łęczycka - Długa - Dmowskiego - most Mieszczański - Dubois - Drobnera - pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – pl. Grunwaldzki (objazd ronda) – pl. Grunwaldzki - pl. Grunwaldzki 

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia D 

Od godziny 16:00

Osiedle Sobieskiego - Królewska – Irkucka - Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego - Brücknera - mosty Jagiellońskie - Kochanowskiego – most Szczytnicki - pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana (peron 1) - pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki - pl. Społeczny - Traugutta - Oławska - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Swobodna - Powstańców Śląskich – Krzycka – Wałbrzyska - Karmelkowa – Giełdowa (Centrum Hurtu)

Giełdowa (Centrum Hurtu) - Karmelkowa - Wałbrzyska – Krzycka – Powstańców Śląskich – Swobodna – Borowska – Peronowa - Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego - pl. Społeczny – most Grunwaldzki - pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana (peron 2) - pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki - Kochanowskiego - mosty Jagiellońskie - Brücknera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Irkucka - Królewska - Osiedle Sobieskiego 

Od godziny 17:00

Osiedle Sobieskiego - Królewska – Irkucka - Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego - Brücknera - mosty Jagiellońskie - Kochanowskiego – most Szczytnicki - pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana (peron 1) - pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki - pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Sucha - Swobodna - Powstańców Śląskich – Krzycka – Wałbrzyska - Karmelkowa – Giełdowa (Centrum Hurtu) 

Giełdowa (Centrum Hurtu) - Karmelkowa - Wałbrzyska – Krzycka – Powstańców Śląskich – Swobodna – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego - Małachowskiego - Dąbrowskiego - Krasińskiego - pl. Społeczny – most Grunwaldzki - pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana (peron 2) - pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki - Kochanowskiego - mosty Jagiellońskie - Brücknera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Irkucka - Królewska - Osiedle Sobieskiego 

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia K 

Od godziny 16:00

Kamieńskiego (pętla) - Kamieńskiego - Żmigrodzka - Broniewskiego - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka - Osobowicka – most Osobowicki - Reymonta – pl. Staszica - Pomorska – most Pomorski - Nowy Świat - Kazimierza Wielkiego - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa – Borowska - Ślężna - Gliniana - Borowska - Świeradowska – Gaj-pętla

Gaj-pętla - Świeradowska - Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański - Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka - most Pomorski - Pomorska – pl. Staszica - Reymonta – most Osobowicki - Osobowicka - Łużycka - Bezpieczna - Obornicka - Broniewskiego - Żmigrodzka - Kamieńskiego – Kamieńskiego (pętla) 

Od godziny 17:00

Kamieńskiego (pętla) - Kamieńskiego - Żmigrodzka - Broniewskiego - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka - Osobowicka – most Osobowicki - Reymonta – pl. Staszica - Pomorska – most Pomorski - Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna - Ślężna - Gliniana - Borowska - Świeradowska – Gaj-pętla

Gaj-pętla - Świeradowska - Borowska - Peronowa - Piłsudskiego - Małachowskiego - Dąbrowskiego - Krasińskiego - pl. Społeczny - most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera - Dubois - Pomorska – pl. Staszica - Reymonta – most Osobowicki - Osobowicka - Łużycka - Bezpieczna - Obornicka - Broniewskiego - Żmigrodzka - Kamieńskiego – Kamieńskiego (pętla) 

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia N 

Od godziny 16:00

Litewska – Litewska - Żmudzka - Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego - Kromera – mosty Warszawskie - Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Piastowska – Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki - pl. Społeczny - Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna - Gliniana – Borowska – Petrusewicza

Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego - pl. Społeczny – most Pokoju - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie - Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Kiełczowska - Żmudzka – Litewska – Litewska 

Od godziny 17:00

Litewska – Litewska - Żmudzka - Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego - Kromera – mosty Warszawskie - Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Piastowska – Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki - pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Sucha –Dworzec Autobusowy (przystanek nr 20352)

Dworzec Autobusowy – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna - Borowska – Peronowa – Piłsudskiego - Małachowskiego - Dąbrowskiego - Krasińskiego - pl. Społeczny – most Pokoju - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie - Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Kiełczowska - Żmudzka – Litewska – Litewska 

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia 106 

Od godziny 16:00

Port Lotniczy – Rondo 4 czerwca 1989 roku - Graniczna – Rondo Skalskiego - Skarżyńskiego – Strachowice – Cichociemnych – Rondo Skalskiego - Graniczna – Rondo Rotmistrza Pileckiego - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza

Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Swobodna – Owsiana – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa - pl. Orląt Lwowskich - Robotnicza - Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego - Graniczna – Rondo Skalskiego - Skarżyńskiego – Strachowice – Cichociemnych – Rondo Skalskiego - Graniczna – Rondo 4 czerwca 1989 roku - Port Lotniczy 

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia 110 

Od godziny 16:00

Galeria Dominikańska – Słowackiego – Podwale – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja - Peronowa – Borowska - Sucha - Hubska - Bardzka – Buforowa – Iwiny (Rondo)

Iwiny (Rondo) – Buforowa – Bardzka – Hubska – Sucha – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – bł. Czesława – Słowackiego – Galeria Dominikańska 

Od godziny 17:00

Galeria Dominikańska – Słowackiego – Podwale – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Borowska - Sucha - Hubska - Bardzka – Buforowa – Iwiny (Rondo)

Iwiny (Rondo) – Buforowa – Bardzka – Hubska – Sucha – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Oławska - pl. Dominikański – bł. Czesława – Słowackiego – Galeria Dominikańska 

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia 111

Od godziny 16:00

Kminkowa - Kminkowa - Waniliowa - Cynamonowa - Pełczyńska – Kominiarska -

Księgarska – Sułowska – Rondo Obrońców Grodna – Żmigrodzka – Nowaka-Jeziorańskiego - Rondo Kielara - Obornicka – Broniewskiego – Żmigrodzka - most Trzebnicki - Trzebnicka - Zakładowa - Słonimskiego - Rychtalska - Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – pl. Grunwaldzki (objazd ronda) – Piastowska - pl. Grunwaldzki 

pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – pl. Bema - Bema – Poniatowskiego - Jedności Narodowej - Rychtalska - Słonimskiego - Zakładowa - Trzebnicka - most Trzebnicki - Żmigrodzka – Broniewskiego - Obornicka – Rondo Kielara - Pełczyńska - Cynamonowa - Waniliowa - Kminkowa – Kminkowa 

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia 112 

Od godziny 16:00

Dworzec Główny - Peronowa - Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Dyrekcyjna - Gliniana -  Borowska -  Grota Roweckiego – Rondo Bednarza - Parafialna -  Kutrzeby - Wysoka - Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska - Wojszycka -  Wyścigowa -  Waligórskiego - Krzyki

Krzyki -  Waligórskiego -  Wyścigowa -  Wojszycka -  Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska - Wysoka - Kutrzeby -  Parafialna – Rondo Bednarza - Grota Roweckiego -  Borowska -  Peronowa - Dworzec Główny 

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia 113 

Od godziny 16:00

Dworzec Główny - Peronowa - Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Dyrekcyjna - Gliniana - Borowska - Grota-Roweckiego – Rondo Bednarza – Grota-Roweckiego - Kurpiów - Strachowskiego – Rondo św. Ojca Pio - Zwycięska - Karkonoska – Krzyki

Krzyki – Karkonoska - Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio - Strachowskiego - Kurpiów - Grota-Roweckiego – Rondo Bednarza – Grota-Roweckiego - Borowska - Peronowa - Dworzec Główny 

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia 114 

Od godziny 16:00

Galeria Dominikańska -  Słowackiego - Podwale – Oławska – pl. Dominikański – Skargi - Kościuszki - Krakowska - Karwińska - Mościckiego - Semaforowa - Centralna - Chińska - Brochów - Mościckiego - Ziemniaczana – Bieńkowice

Bieńkowice - Ziemniaczana - Mościckiego - Brochów - Chińska - Birmańska - Mościckiego - Karwińska - Krakowska - Kościuszki - Komuny Paryskiej – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Oławska - pl. Dominikański – bł. Czesława – Słowackiego - Galeria Dominikańska 

Od godziny 17:00

Galeria Dominikańska -  Słowackiego - Podwale – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego - Kościuszki - Krakowska - Karwińska - Mościckiego - Semaforowa - Centralna - Chińska - Brochów - Mościckiego - Ziemniaczana – Bieńkowice

Bieńkowice - Ziemniaczana - Mościckiego - Brochów - Chińska - Birmańska - Mościckiego - Karwińska - Krakowska - Kościuszki - Komuny Paryskiej – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Oławska - pl. Dominikański – bł. Czesława – Słowackiego - Galeria Dominikańska 

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia 120 

Od godziny 16:00

Galeria Dominikańska -  Słowackiego - Podwale – Oławska – pl. Dominikański – Skargi - Kościuszki - Na Niskich Łąkach - Międzyrzecka - Opatowicka - Opatowice ( - TRESTNO – BLIZANOWICE)

(BLIZANOWICE - TRESTNO) Opatowice - Opatowicka - Międzyrzecka - Na Niskich Łąkach - Kościuszki - Komuny Paryskiej – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Oławska - pl. Dominikański – bł. Czesława – Słowackiego - Galeria Dominikańska 

Od godziny 17:00

Galeria Dominikańska -  Słowackiego - Podwale – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego - Kościuszki - Na Niskich Łąkach - Międzyrzecka - Opatowicka - Opatowice ( - TRESTNO – BLIZANOWICE)

(BLIZANOWICE - TRESTNO) Opatowice - Opatowicka - Międzyrzecka - Na Niskich Łąkach - Kościuszki - Komuny Paryskiej – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Oławska - pl. Dominikański – bł. Czesława – Słowackiego - Galeria Dominikańska 

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia 122

Od godziny 16:00

Dworzec Autobusowy – Sucha – Swobodna – Owsiana – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Rybacka – Zachodnia – Poznańska – Łęczycka - Długa - Starogroblowa - Popowicka – Wejherowska – Legnicka - Na Ostatnim Groszu - Orlińskiego – Rondo Szomańskiego - Horbaczewskiego - Balonowa - Bystrzycka - Koszalińska – Hermanowska - Chociebuska - Gubińska – Strzegomska - Rogowska - Nowy Dwór (pętla)

Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Gubińska - Chociebuska – Hermanowska - Koszalińska - Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Starogroblowa – Gnieźnieńska – Ścinawska – Poznańska - Zachodnia - Rybacka - pl. Solidarności – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gajowa - Sucha - Dworzec Autobusowy

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia 127

Od godziny 16:00

Kozanów - Kozanowska - Pilczycka - Popowicka - Starogroblowa – Gnieźnieńska – Ścinawska - Poznańska - Zachodnia - Rybacka - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Podwale – Tęczowa - Szpitalna - Zaporoska – Rondo Żołnierzy Wyklętych - Gajowicka - Hallera - Wiśniowa - Ślężna – Wyścigowa – Wojszycka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio - Zwycięska – Zwycięska

Zwycięska – Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska – Wojszycka – Wyścigowa - Ślężna -  Wiśniowa -  Hallera -  Gajowicka – Rondo Żołnierzy Wyklętych - Zaporoska -  Szpitalna -  Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka - pl. Jana Pawła II -  Legnicka – Rybacka - Zachodnia -  Poznańska – Łęczycka - Długa -  Starogroblowa -  Popowicka -  Pilczycka -  Kozanowska – Kozanów 

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia 128 

Od godziny 16:00

Zakrzów – Okulickiego – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Dmowskiego – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Wejherowska – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego - Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Metalowców – Lotnicza - Pilczyce

Pilczyce – Lotnicza - Metalowców – Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu - Legnicka - Wejherowska - Popowicka - Starogroblowa – Gnieźnieńska – Ścinawska – Poznańska – Łęczycka - Długa - Dmowskiego – most Mieszczański - Dubois - Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej - mosty Warszawskie – Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Okulickiego – Zakrzów 

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia 132 

Od godziny 16:00

Kromera – Toruńska – Boya-Żeleńskiego – Berenta – Kasprowicza – Żmigrodzka – most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich -  pl. Staszica - Pomorska – most Pomorski - Nowy Świat - św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II - Legnicka - pl. Strzegomski – Strzegomska – Śrubowa - Robotnicza - Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Mińska – Stanisławowska – Awicenny – Poczta Polska

Poczta Polska – Awicenny – Stanisławowska - Mińska – Rondo Rotmistrza Pileckiego - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - Śrubowa - Strzegomska – pl. Strzegomski - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois - Pomorska - pl. Staszica - pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka – most Trzebnicki - Żmigrodzka - Kasprowicza – Berenta – Boya-Żeleńskiego – Kromera - Kromera 

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia 142 

Od godziny 16:00

Karłowice – Żmigrodzka - Broniewskiego - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka - Osobowicka – most Osobowicki - Reymonta – pl. Staszica - Pomorska – most Pomorski - Nowy Świat - św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka – pl. Strzegomski - Strzegomska - Śrubowa – Robotnicza - Strzegomska - Rogowska - Nowy Dwór (pętla)

Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - Śrubowa - Strzegomska – pl. Strzegomski - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois - Pomorska – pl. Staszica - Reymonta – most Osobowicki - Osobowicka - Łużycka - Bezpieczna - Obornicka - Broniewskiego – Żmigrodzka – Karłowice 

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia 144 

Od godziny 16:00

Polanowice - Kamieńskiego - Żmigrodzka – most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - Chrobrego - Łokietka - Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa - most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów - Piłsudskiego - Zielińskiego - Szczęśliwa – Rondo Żołnierzy Wyklętych - Gajowicka - Hallera - Wiśniowa - Sudecka – Wyścigowa - Wojszycka – Wojszycka

Wojszycka – Wojszycka – Wyścigowa - Sudecka – Wiśniowa – Hallera – Gajowicka – Rondo Żołnierzy Wyklętych – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański – Dubois - Drobnera – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki - Żmigrodzka – Kamieńskiego – Polanowice 

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia 145 

Od godziny 16:00

Sępolno – Mickiewicza - Monte Cassino - Dembowskiego - Tramwajowa - Wróblewskiego – Wajdy - most Zwierzyniecki - Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki - pl. Społeczny - Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna - Gliniana – Borowska – Świeradowska – Bardzka – Buforowa – Iwiny (Rondo)

Iwiny (Rondo) – Buforowa – Bardzka – Świeradowska - Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Kościuszki - Dąbrowskiego - Krasińskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki - pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana (peron 4) - Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy - Wróblewskiego - Tramwajowa - Dembowskiego - Monte Cassino –  Mickiewicza – Sępolno 

Od godziny 17:00

Sępolno – Mickiewicza - Monte Cassino - Dembowskiego - Tramwajowa - Wróblewskiego – Wajdy - most Zwierzyniecki - Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki - pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna - Gliniana – Borowska – Świeradowska – Bardzka – Buforowa – Iwiny (Rondo)

Iwiny (Rondo) – Buforowa – Bardzka – Świeradowska - Borowska - Peronowa - Piłsudskiego - Małachowskiego - Dąbrowskiego - Krasińskiego - pl. Społeczny – most Grunwaldzki - pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana (peron 4) - Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy - Wróblewskiego - Tramwajowa - Dembowskiego - Monte Cassino –  Mickiewicza – Sępolno 

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia 146 

Od godziny 16:00

Gaj-pętla - Świeradowska - Borowska -  Stawowa - Peronowa - Kołłątaja - Kościuszki - Dąbrowskiego - Krasińskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki - pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana (peron 4) - Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy - Wróblewskiego - Tramwajowa - Dembowskiego - Bacciarellego – Bartoszowice

Bartoszowice - Bacciarellego - Dembowskiego - Tramwajowa - Wróblewskiego – Wajdy - most Zwierzyniecki - Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 3) - pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny - Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa - Stawowa – Borowska - Ślężna - Gliniana - Borowska - Świeradowska – Gaj-pętla 

Od godziny 17:00

Gaj-pętla - Świeradowska - Borowska -  Stawowa - Peronowa - Piłsudskiego - Małachowskiego - Dąbrowskiego - Krasińskiego - pl. Społeczny – most Grunwaldzki - pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana (peron 4) - Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy - Wróblewskiego - Tramwajowa - Dembowskiego - Bacciarellego – Bartoszowice

Bartoszowice - Bacciarellego - Dembowskiego - Tramwajowa - Wróblewskiego – Wajdy - most Zwierzyniecki - Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 3) - pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna - Gliniana - Borowska - Świeradowska – Gaj-pętla 

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia 148 

Od godziny 16:00

Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Swobodna – Owsiana – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa - pl. Orląt Lwowskich - Robotnicza - Strzegomska - Gubińska - Chociebuska – Rogowska – Zemska - Żernicka – Halicka - Małopolska - Złotnicka - Kosmonautów – Średzka - Leśnica

Leśnica – Płońskiego – Trzmielowicka - Średzka – Kosmonautów – Złotnicka - Małopolska – Halicka - Żernicka – Zemska – Rogowska - Chociebuska - Gubińska - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza 

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia 149 

Od godziny 16:00

pl. Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki - Norwida – Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny - Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja - Podwale – pl. Orląt Lwowskich - Robotnicza - Strzegomska - Rogowska – Zemska - Żernicka – Kołobrzeska - Kuźniki

Kuźniki – Hermanowska – Kołobrzeska – Żernicka – Zemska - Rogowska - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – Borowska – Peronowa - Kołłątaja - Kościuszki - Dąbrowskiego - Krasińskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki - pl. Grunwaldzki 

Od godziny 17:00

pl. Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki - Norwida – Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich - Robotnicza - Strzegomska - Rogowska – Zemska - Żernicka – Kołobrzeska - Kuźniki

Kuźniki – Hermanowska – Kołobrzeska – Żernicka – Zemska - Rogowska - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego - Małachowskiego - Dąbrowskiego - Krasińskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki - pl. Grunwaldzki 

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia 612 

Od godziny 16:00

Dworzec Główny - Peronowa - Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Dyrekcyjna - Gliniana -  Borowska -  Grota Roweckiego – Rondo Bednarza - Parafialna - Kutrzeby - Wysoka - Ślęża – Bielany Wrocławskie – Karkonoska - Krzyki

Krzyki - Karkonoska – Bielany Wrocławskie - Ślęża - Wysoka - Kutrzeby - Parafialna – Rondo Bednarza - Grota Roweckiego -  Borowska -  Peronowa - Dworzec Główny 

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia 904 

Od godziny 16:00

ŁOZINA – BUDZIWOJOWICE – ŁOSICE – SZCZODRE – DŁUGOŁĘKA – MIRKÓW – Bierutowska – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Piastowska – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – bł. Czesława – Słowackiego – Galeria Dominikańska

Galeria Dominikańska – Słowackiego – Podwale – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bierutowska – MIRKÓW – DŁUGOŁĘKA – SZCZODRE – ŁOSICE – BUDZIWOJOWICE – ŁOZINA 

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia 914 

Od godziny 16:00

DOMASZCZYN – SZCZODRE – DŁUGOŁĘKA – MIRKÓW – Bierutowska – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Piastowska – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – bł. Czesława – Słowackiego – Galeria Dominikańska

Galeria Dominikańska – Słowackiego – Podwale – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bierutowska – MIRKÓW – DŁUGOŁĘKA – SZCZODRE – DOMASZCZYN 

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia 924 

Od godziny 16:00

KAMIEŃ – DŁUGOŁĘKA – MIRKÓW – Bierutowska – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Piastowska – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – bł. Czesława – Słowackiego – Galeria Dominikańska

Galeria Dominikańska – Słowackiego – Podwale – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bierutowska – MIRKÓW – DŁUGOŁĘKA – KAMIEŃ 

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu 

UWAGA !!!

Na wszystkich skrzyżowaniach przecinających trasę Biegu, służby policji będą w miarę możliwości, przy zachowaniu bezpieczeństwa uczestników Biegu, umożliwiały przejazd komunikacji tramwajowej i autobusowej.

 



Zgłoś uwagę