10 lat Nocy Muzeów we Wrocławiu [ZAKOŃCZONY]

W najbliższą sobotę 18 maja mnóstwo wydarzeń na Noc Muzeów. A dla Was specjalny konkurs, bo pragniemy, abyście podzielili się z nami swoimi wspomnieniami i zdjęciami z poprzednich edycji. Czekają nagrody!


Wspomnienia z wrocławskich Nocy Muzeów

Obejrzeliście fantastyczną wystawę, poznaliście kogoś fajnego i z nim zwiedzaliście muzea, a może nawet się zakochaliście podczas Nocy Muzeów. Albo zabraliście dzieciaki na prawdziwą rodzinną wyprawę, pokazaliście im coś naprawdę ciekawego i czegoś nowego nauczyliście.

Napiszcie, co najchętniej wspominacie z Nocy Muzeów we Wrocławiu. Najciekawsze wypowiedzi (do 10 zdań) nagrodzimy. Nadsyłajcie także ciekawe zdjęcia z poprzednich edycji Nocy Muzeów.

Do wzięcia jest 10 zestawów nagród. Są w nich książki o sztuce i historii Wrocławia oraz płyty: Kagyuma i Opera Matematyczna „Paradoksalny Rozkład Sfery”

Jak wygrać

Aby wygrać 10 zestawów trzeba do 17 maja do godz. 10.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego, dodać wypowiedź (max. 10 zdań) i, jeśli posiadacie, wasze ulubione zdjęcie z poprzednich edycji Nocy Muzeów.

Najciekawsze wspomnienia nagrodzimy.Zgłoś uwagę