wroclaw.pl Zielony Wrocław - środowisko we Wrocławiu Zielony Wrocław logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 27°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Zaprojektuj Ekoulotkę

Zapraszamy do wzięcia udziału w Otwartym Międzyszkolnym Konkursie Artystyczno-Ekologicznym na projekt EKOULOTKI – o tematyce: „Ochrona różnorodności biologicznej – fauna”. Konkurs organizowany jest w ramach projektu „Mój zielony DOM”, współfinansowanego z funduszy EOG oraz środków Gminy Wrocław.

Reklama

Celem konkursu jest zachęcenie uczestników do odkrywania świata w jego złożoności, poznawania zasad ekologii, poszanowania natury i życia w zgodzie z przyrodą.

W konkursie o charakterze otwartym mogą wziąć udział uczniowie i wychowankowie wrocławskich placówek oświatowych. Zachęcamy do składania projektów indywidualne lub grupowo, wykonanych dowolną techniką – odręcznie, komputerowo lub jako zdjęcie fotograficzne.

Wszystkie nadesłane prace zostaną opublikowane na stronie projektu: www.mojzielonydom.cku.wroc.pl oraz fanpage projektu na Facebooku: www.facebook.com/MojZielonyDOM. Natomiast zwycięskie prace konkursowe zostaną wykorzystane do zaprojektowania ekoulotki promującej ideę projektu: „Mój zielony DOM”.

Przewidujemy wyróżnienia i nagrody w następujących kategoriach:
• 3-4 latki,
• 5-6 latki,
• klasy szkoły podstawowej I – III,
• klasy szkoły podstawowej IV-VI,
• uczniowie klas gimnazjalnych,
• uczniowie klas licealnych/technikum.

Prace konkursowe należy dostarczyć lub przesłać wraz z uzupełnionym formularzem zgłoszeniowym – do piątku 06.11.2015 r. na adres biura projektu „Mój zielony DOM”, ul. Szkocka 64B, 54-402 Wrocław lub – jeśli umożliwia to technika wykonania pracy – mailowo na adres [email protected].

Termin rozstrzygnięcia konkursu: do 13.11.2015 r.
Laureaci zostaną poinformowani o miejscu i czasie wręczenia nagród.

> Regulamin konkursu wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępny na stronie projektu.

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl