wroclaw.pl Zielony Wrocław - środowisko we Wrocławiu Zielony Wrocław logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 26°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Sprzątamy Rzeki Wrocławia – jesień 2018

Redakcja www.wroclaw.pl,
Reklama

Trzy lokalizacje! Trzy dni! Dwie rzeki! Potrzebujemy Waszej pomocy. Po sezonie letnim posprzątajmy nasze ukochane rzeki. Każda para rąk się przyda, zawsze mogliśmy na Was liczyć i mamy nadzieję, że tym razem będzie tak samo. Odra i Oława zasługują na to!

Sprzątamy Rzeki Wrocławia – jesień 2018

Sprzątamy Rzeki Wrocławia – jesień 2018

W plenerze / Dla dzieci / Akcje społeczne / Dla wszystkich
Termin od 12 października 2018 do 13 października 2018

Miejsce Niskie Łąki 2a

Zobacz

Celem projektu jest zachęcenie dzieci i młodzieży do aktywnego korzystania z naturalnych zasobów rzeki Odry oraz innych rzek we Wrocławiu, przy jednoczesnym uświadamianiu im, że aby móc z nich korzystać trzeba dbać i chronić te zasoby. Dlatego kładziemy duży nacisk na promocję idei zrównoważonego rozwoju, ekologii i ochrony środowiska naturalnego.

Działania w ramach projektu

W ramach projektu planowane jest:

Uczestnicy

Do akcji zaproszeni są wszyscy mieszkańcy Wrocławia i osoby zainteresowane. Przede wszystkim zaproszenie skierowane jest do uczniów wrocławskich szkół. Dodatkowo w akcje angażujemy Rady Osiedli: Przedmieścia Oławskie i Osobowice, MPWiK, Zarząd Zieleni Miejskiej, Wody Polskie, Straż Miejską i Policje środowisko wodniaków oraz wszystkich zainteresowanych.

Dotychczasowe edycje

W ciągu ostatnich czterech lat Fundacja OnWater.pl zrealizowała osiem edycji projektu. W tym czasie wyłowiliśmy z rzeki i zebraliśmy z wybrzeży ponad 25 ton śmieci. Więcej info na stronie.

Kontakt

Fundacja OnWater

osoba do kontaktu Anna Surówka, tel. 693 22 08 22, [email protected]

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl