wroclaw.pl strona główna Zielony Wrocław – środowisko we Wrocławiu Zielony Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

-4°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: niekorzystna

Dane z godz. 23:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Zielony Wrocław
  3. Aktualności
  4. Program KAWKA – ostrzeżenie przed pośrednikami

Wrocławskie Mieszkania ostrzegają przed korzystaniem z ogłoszeń pośredników na uzyskanie dofinansowania w ramach programu Kawka 2015

Reklama

Na klatkach schodowych i drzwiach wejściowych budynków mieszkalnych we Wrocławiu pojawiły się ogłoszenia z ofertami pośrednictwa w uzyskaniu dofinansowania do programu KAWKA. Aby skorzystać z dofinansowania nie jest potrzebny jakikolwiek pośrednik, wszystkie niezbędne informacje można uzyskać na stronie www.infokawka.pl, na której zamieszczono również obowiązujące dokumenty i formularze do ściągnięcia.

Przypominamy, że KAWKA - to program dotacji na zadania służące ochronie powietrza polegające na trwałej zmianie ogrzewania węglowego na proekologiczne, realizowane na zasadach określonych w Uchwale Nr LVIII/1486/14 Rady Miejskiej Wrocławia z 22 maja 2014r.

Maksymalne dofinansowanie inwestycji polegających na m.in. wymianie kotłów węglowych i pieców kaflowych na ekologiczne źródła ogrzewania wynosi do 70 proc., maksymalnie 12 tys. zł.

Termin składania wniosków upływa 30 września br.

Szczegółowe informacje na stronie www.infokawka.pl

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl