wroclaw.pl strona główna Zielony Wrocław – środowisko we Wrocławiu Zielony Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

0°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 13:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Zielony Wrocław
  3. Aktualności
  4. Podróżuj ekologicznie i wygraj

Przyjemna podróż do pracy może być dobrym początkiem dnia, ale i dużą przysługą dla środowiska. A dodatkowo można wygrać atrakcyjne nagrody. Konkurs „Zielona Droga do Pracy” jest realizowany jest w ramach projektu MOBCUT – “Motivating (Systematic and Sustainable) Behaviour Change in Urban Travel and Transport“, oraz działań Climate-KIC.

Reklama

Projekt ma promować zrównoważony transport, czyli minimalizujący szkodliwy wpływ środków transportu na środowisko i wypracować rozwiązania sprzyjające pozostawieniu samochodów w garażu.

Aby wziąć udział w konkursie należy zrobić dwa kroki:

Krok 1: Zarejestruj się na portalu Better Points. Znajdziesz tam więcej informacji o aplikacji mobilnej, która nagradza wybory przyjazne środowisku. A jeśli zechcesz, możemy Cię informować o rozwoju aplikacji i możliwych do zdobycia nagrodach.

Krok 2: Wypełnij Ankietę na temat Twoich wyborów dojazdu do pracy i napisz, co mogłoby Cię skłonić do zmiany środka transportu na bardziej ekologiczny.Każdy kto wykona oba kroki, może wygrać rower elektryczny lub jeden z czterech rowerów miejskich.

Więcej szczegółów: Regulamin KONKURSU Zielona Droga do Pracy

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl