wroclaw.pl Zielony Wrocław - środowisko we Wrocławiu Zielony Wrocław logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 30°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Plan adaptacji – udział społeczeństwa

Redakcja www.wroclaw.pl,

Plan adaptacji Miasta Wrocław do zmian klimatu do roku 2030

Reklama

Ogłoszenie Prezydenta Wrocławia o możliwości zapoznania się z projektem dokumentu „Plan adaptacji Miasta Wrocław do zmian klimatu do roku 2030”  wraz z prognozą oddziaływania na środowisko, w ramach udziału społeczeństwa w strategicznej ocenie oddziaływania na środowisko. 

Wnioski i uwagi do projektu „Planu adaptacji Miasta Wrocław do zmian klimatu do roku 2030” oraz prognozy oddziaływania na środowisko należy składać w dniach od 19 listopada 2018 r. do 10 grudnia 2018 r.:   

  1. na piśmie na adres: Urząd Miejski Wrocławia, ul. Świdnicka 53 50-030 Wrocław, Biuro Ochrony Przyrody i Klimatu 
  2. drogą elektroniczną, opatrzone tematem: „Wniosek do prognozy oddziaływania na środowisko – projekt dokumentu „Plan adaptacji Miasta Wrocław do zmian klimatu do roku 2030” wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko” na adres: e–mail: [email protected] 
  3. osobiście w sekretariacie Biura Ochrony Przyrody i Klimatu Urzędu Miejskiego Wrocławia, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.45 do 15.45. 

Z dokumentami można zapoznać się na stronie BIP Urzędu Miejskiego. 

Wnioski i uwagi powinny być składane na formularzu dostępnym do pobrania stronie BIP Urzędu Miejskiego.

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl