wroclaw.pl Zielony Wrocław - środowisko we Wrocławiu Zielony Wrocław logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 13°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Namaluj drzewo, wygrywaj nagrody [KONKURS PLASTYCZNY]

Redakcja www.wroclaw.pl,

10 października obchodzimy Światowy Dzień Drzewa. Z tej okazji Departament Zrównoważonego Rozwoju wraz z portalem www.wroclaw.pl ogłasza konkurs na pracę plastyczną w dowolnej technice poświęconą drzewom – ich walorom estetycznym, krajobrazowym, roli w środowisku i znaczeniu dla człowieka.

Reklama

Aby wziąć udział w konkursie należy w dniach 10-24 października br. zamieścić na stronie www.wroclaw.pl  zdjęcie pracy oraz dostarczyć ją na adres: ul. Świdnicka 53, pok. 107 do Biura Ochrony Przyrody i Klimatu.

Głosowanie

Następnie, w dniach 26.10 - 5.11.2018 r., do godz. 12.00, na zamieszczone zdjęcia będzie można oddawać głosy. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 9 listopada po godz. 12.00.

Nagrody

Dziesięć osób, których praca uzyska największą liczbę głosów otrzymają nagrody:

W przypadku zdjęć o takiej samej liczbie głosów, o zwycięskiej pracy zdecyduje komisja składająca się z pracowników Biura Ochrony Przyrody i Klimatu.

Fill out my online form.

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl