wroclaw.pl strona główna Zielony Wrocław – środowisko we Wrocławiu Zielony Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

-2°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 06:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
 1. wroclaw.pl
 2. Zielony Wrocław
 3. Aktualności
 4. Międzynarodowe Targi InEnerg® 2016

Międzynarodowe Targi InEnerg® 2016

Wrocław Tomasz Walków
Wrocław

Międzynarodowe Targi Energii ze Źródeł Odnawialnych i Efektywności Energetycznej InEnerg® 2016 OZE + Efektywność Energetyczna, odbędą się w dniach 13-14 kwietnia 2016 we Wrocławiu.

Reklama

Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. oraz REECO Poland Sp. z o.o. zapraszają do udziału w Międzynarodowych Targach Energii ze Źródeł Odnawialnych i Efektywności Energetycznej InEnerg® 2016 OZE + Efektywność Energetyczna w dniach 13-14 kwietnia 2016 r. we Wrocławiu. Podczas targów odbędą się spotkania kooperacyjne dla firm z branży energetycznej, w szczególności związanej z energią odnawialną i energooszczędnym budownictwem.

Spotkania kooperacyjne skierowane są do przedsiębiorców, którzy pragną współpracować z firmami z szeroko rozumianego sektora energetycznego, w szczególności związanymi z odnawialnymi źródłami energii oraz budynkami energooszczędnymi.

InEnerg® 2016 stanowią idealną okazją do ponadregionalnej wymiany doświadczeń, nawiązania cennych relacji biznesowych oraz prezentacji innowacyjnych koncepcji i najnowszych technologii w zakresie OZE, rozproszonej kogeneracji i efektywności energetycznej.

Spotkania kooperacyjne to szybki i łatwy sposób nawiązania biznesowych kontaktów. W ciągu ok. 20 minut uczestnicy mogą przedstawić rozmówcy profil swojej firmy oraz zapoznać się z jego działalnością. Po upływie tego czasu rozpocznie się rozmowa z następnym potencjalnym partnerem biznesowym.

 • Rejestracja za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego opisującego profil działalności
 • Promocja profili Wszystkie założone w ten sposób profile będą szeroko promowane przez organizatorów tego wydarzenia. Wgląd do nich będą mieli także oczywiście pozostali uczestnicy tego spotkania.
 • Dobór rozmówców
  • mailowe powiadomienie
  • ustalenie poszczególnych spotkań
  • stworzenie osobistego planu spotkań

KOSZTY:Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne. Koszty podróży, noclegu nie są pokrywane przez organizatorów.Dodatkowo uczestnicy spotkań kooperacyjnych otrzymają możliwość uczestnictwa w konkursie ClimateLaunchpad 2016 lub w programie grantowym Climate-KIC Acceleration Programme w ramach którego istnieje możliwość otrzymania bezzwrotnego grantu w wysokości do 20 000 euro. Więcej informacji nt. wsparcia dla firm w ramach programu Climate-KIC na stronie www.darr.pl (osoba do kontaktu: Tomasz Pająk [email protected] ).

Formularz zgłoszeniowy do pobrania tutaj.

Więcej informacji na stronie: www.inenerg.com

KONTAKT:

Aleksandra KucharskaTel.: +48 74 64 80 423Fax: +48 74 64 80 451e-mail: [email protected]

Tomasz pająkTel.: +48 74 64 80 445Fax: +48 74 64 80 451e-mail: [email protected]

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl