wroclaw.pl Zielony Wrocław - środowisko we Wrocławiu Zielony Wrocław logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 15°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Międzynarodowe Targi InEnerg® 2016

Wrocław Tomasz Walków
Wrocław

Międzynarodowe Targi Energii ze Źródeł Odnawialnych i Efektywności Energetycznej InEnerg® 2016 OZE + Efektywność Energetyczna, odbędą się w dniach 13-14 kwietnia 2016 we Wrocławiu.

Reklama

Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. oraz REECO Poland Sp. z o.o. zapraszają do udziału w Międzynarodowych Targach Energii ze Źródeł Odnawialnych i Efektywności Energetycznej InEnerg® 2016 OZE + Efektywność Energetyczna w dniach 13-14 kwietnia 2016 r. we Wrocławiu. Podczas targów odbędą się spotkania kooperacyjne dla firm z branży energetycznej, w szczególności związanej z energią odnawialną i energooszczędnym budownictwem.

Spotkania kooperacyjne skierowane są do przedsiębiorców, którzy pragną współpracować z firmami z szeroko rozumianego sektora energetycznego, w szczególności związanymi z odnawialnymi źródłami energii oraz budynkami energooszczędnymi.

InEnerg® 2016 stanowią idealną okazją do ponadregionalnej wymiany doświadczeń, nawiązania cennych relacji biznesowych oraz prezentacji innowacyjnych koncepcji i najnowszych technologii w zakresie OZE, rozproszonej kogeneracji i efektywności energetycznej.

Spotkania kooperacyjne to szybki i łatwy sposób nawiązania biznesowych kontaktów. W ciągu ok. 20 minut uczestnicy mogą przedstawić rozmówcy profil swojej firmy oraz zapoznać się z jego działalnością. Po upływie tego czasu rozpocznie się rozmowa z następnym potencjalnym partnerem biznesowym.

KOSZTY:
Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne. Koszty podróży, noclegu nie są pokrywane przez organizatorów.

Dodatkowo uczestnicy spotkań kooperacyjnych otrzymają możliwość uczestnictwa w konkursie ClimateLaunchpad 2016 lub w programie grantowym Climate-KIC Acceleration Programme w ramach którego istnieje możliwość otrzymania bezzwrotnego grantu w wysokości do 20 000 euro. Więcej informacji nt. wsparcia dla firm w ramach programu Climate-KIC na stronie www.darr.pl (osoba do kontaktu: Tomasz Pająk [email protected] ).

Formularz zgłoszeniowy do pobrania tutaj.

Więcej informacji na stronie: www.inenerg.com

KONTAKT:

Aleksandra Kucharska
Tel.: +48 74 64 80 423
Fax: +48 74 64 80 451
e-mail: [email protected]

Tomasz pająk
Tel.: +48 74 64 80 445
Fax: +48 74 64 80 451
e-mail: [email protected]

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl