wroclaw.pl Zielony Wrocław - środowisko we Wrocławiu Zielony Wrocław logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 25°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Mała architektura - Zielony Mecenat

Redakcja www.wroclaw.pl,
Ławka Fot. ZZM Wrocław
Ławka

Dopełnieniem terenów zieleni jest odpowiednio dobrana mała architektura. Dorzuć się do wyposażenia zieleńców!

Reklama

Ławka

1 szt. z montażem i gwarancją: 3 000 zł

W miejskiej przestrzeni zielonej lubimy odpocząć. Ławki doskonale nadają się do tego, by na chwilę się zatrzymać i pobyć wśród roślinności albo oddać się relaksowi i np. poczytać książkę. W ramach tego pakietu wybierasz ławkę parkową typu frankfurt, która może być zamontowana na terenach zieleni lub przyulicznych.

Hamak, ZZM Wrocław

Hamak

1 szt. z montażem i gwarancją: 13 000 zł

Cóż innego niż hamak najbardziej kojarzy się z wypoczynkiem? Hamak to beztroska, leniwa przyjemność, zupełnie inny sposób na korzystanie z miejskiej przestrzeni niż ławki i siedziska. Solidna budowa pozwala na wykorzystanie go w różnych miejscach na terenach zieleni pod opieką ZZM.

Słupki drewniane, ZZM Wrocław

Słupki drewniane

10 mb.: 1 475 zł

Drewniane słupki, wbijane głęboko w ziemię, to sposób na ochronę zieleni w miejscach, gdzie nagminnie występuje parkowanie. Jest ono bardzo problematyczne, gdyż niszczy nie tylko niską roślinność, ale także glebę i drzewa (przez zagęszczenie gruntu mają coraz mniej tlenu dla korzeni). Jest to rozwiązanie praktyczne i estetyczne. Może być pierwszym krokiem do rekultywacji gleby i posadzenia nowych roślin (np. w ramach innego pakietu).

Posłuchaj podcastu

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl