wroclaw.pl strona główna Zielony Wrocław – środowisko we Wrocławiu Zielony Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

-4°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: niekorzystna

Dane z godz. 00:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Zielony Wrocław
  3. Aktualności
  4. Konsultacje społeczne w sprawie obszarów leśnych będących w zarządzie Nadleśnictwa Miękinia (leżących w granicach m. Wrocławia)

Konsultacje społeczne w sprawie obszarów leśnych będących w zarządzie Nadleśnictwa Miękinia (leżących w granicach m. Wrocławia)

Redakcja www.wroclaw.pl,

Do Wydziału Środowiska i Rolnictwa, wpłynęło zawiadomienie przesłane przez PGL LP Nadleśnictwo Miękinia, dotyczące konsultacji społecznych w sprawie obszarów leśnych będących w zarządzie Nadleśnictwa (leżących w granicach m. Wrocławia - las Pilczycki, Ratyński i Mokrzański) ważnych dla tożsamości kulturowej lokalnych społeczności – kategoria HCVF6.

Reklama

Kategoria HCVF6 zarezerwowana jest dla szczególnych obszarów związanych z lokalną tożsamością kulturową. Są to miejsca powszechnie uznane jako historyczne, religijne, kulturowe, archeologiczne lub duchowe istotne dla lokalnej społeczności, jak na przykład cmentarze, miejsca pamięci, stałe miejsca modlitwy (krzyże, kapliczki), miejsca do których pielgrzymują wierni, grodziska, kurhany itp.

Zgłoszenia należy składać na adres e-mail Nadleśnictwa Miękinia – [email protected]  w terminie do 9 kwietnia 2021 r.

Szczegóły, załączniki.

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl