Link do strony www.wroclaw.pl

  Głosuj na swoje ulubione drzewo i weź udział w konkursie Zielonego Wrocławia

  Z okazji Dnia Drzewa Zarząd Zieleni Miejskiej we Wrocławiu zaprasza do udziału w specjalnym konkursie. Do 9 listopada można oddawać głosy na jednego spośród czterech kandydatów na profilu Zielonego Wrocławia na Facebooku. Zwycięska propozycja zostanie nominowana jako kandydat na Drzewo Roku 2022.

  zdjęcie ilustracyjne Redakcja www.wroclaw.pl
  zdjęcie ilustracyjne

  – Zwycięży kandydat, który otrzyma najwięcej polubień pod naszym postem. To właśnie to drzewo zostanie nominowane do plebiscytu Klubu Gaja - Tree of the Year – mówi Marek Szempliński, rzecznik prasowy Zarządu Zieleni Miejskiej we Wrocławiu

  Które drzewo dostanie więcej lajków? Chcielibyśmy z Waszą pomocą nominować kandydata na Drzewo Roku 2022 - od 11...

  Opublikowany przez Zielony Wrocław Wtorek, 26 października 2021

  Regulamin konkursu Zielonego Wrocławia

  1. Konkurs jest prowadzony  przez profil Zielony Wrocław na kanale Facebook, który jest reprezentowany w tej sprawie przez Zarząd Zieleni Miejskiej we Wrocławiu.

  2. W Konkursie może wziąć udział każdy poprzez zamieszczenie informacji o swoim ulubionym drzewie (wraz z rysunkiem bądź zdjęciem) w komentarzu pod wyznaczonym postem.

  3. Zgłoszenie musi zawierać lokalizację drzewa, umożliwiającą bezproblemowe odnalezienie go w terenie, informację o rodzaju/gatunku drzewa, uzasadnienie wyboru tego konkretnego drzewa oraz jego historię i/lub historię jego związków z ludźmi (może to być związany z nim mit, legenda, dane historyczne lub czyjaś relacja, związek drzewa z najnowszymi wydarzeniami ważnymi dla  społeczności lokalnej, znaczenie drzewa dla społeczności lokalnej itp.).

  4. Czas na zgłoszenia drzew: od momentu publikacji posta 11.10.21 do g. 23:59 25.10.21.

  5. Czas na głosowanie: od momentu publikacji galerii propozycji 26.10.21 do g. 23:59 09.11.21

  6. Użytkownik zgadza się, że zamieszczone przez niego zdjęcie/rysunek drzewa zostanie wykorzystane do umieszczenia w galerii na stronie Zielonego Wrocławia na kanale Facebook w celu umożliwienia głosowania na ulubione drzewo.

  7. Użytkownik zgadza się, że zamieszczone przez niego zdjęcie/rysunek drzewa może zostać wykorzystane do zgłoszenia w konkursie Klubu Gaja na Drzewo Roku 2022, wysyłane przez Zarząd Zieleni Miejskiej we Wrocławiu, jeśli zgłoszone przez niego drzewo uzyska największą liczbę pozytywnych reakcji.

  8. Zwycięskie drzewo w głosowaniu na profilu Zielony Wrocław zostanie zgłoszone w konkursie Klubu Gaja na Drzewo Roku 2022 przez Zarząd Zieleni Miejskiej we Wrocławiu do końca listopada 2021 r.

  9. Dane osobowe można zastrzec do publikacji, jednak użytkownik wyraża zgodę do posługiwania nimi w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia niniejszego konkursu.

  10. Nagroda: Autora propozycji, która zostanie wybrana zapraszamy do posadzenia drzewa - w ramach tegorocznych nasadzeń ZZM - lokalizacji do uzgodnienia spośród miejsc planowanych na nasadzenia w tym sezonie.

  11. W przypadku, gdy wybrane drzewo nie będzie się znajdowało na terenie będącym własnością gminy Wrocław, jako kandydat do Drzewa Roku 2022 zostanie zgłoszone wyłącznie za zgodą właściciela. W przypadku gdy taka zgoda nie zostanie uzyskana, zgłoszeniu będzie podlegała kolejna z wybranych propozycji.

  Przejdź do funpage Zielony Wrocław na stronie Facebook