wroclaw.pl Zielony Wrocław - środowisko we Wrocławiu Zielony Wrocław logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 26°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Konkurs: Namaluj drzewo, wygrywaj nagrody [GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE]

Redakcja www.wroclaw.pl,

Prezentujemy prace plastyczne zgłoszone do konkursu z okazji Światowego Dnia Drzewa i ogłaszamy rozpoczęcie głosowania na plakat, który najbardziej przypadł Wam do gustu! Głosowanie będzie możliwe w dniach 26.10 - 5.11.2018 r., do godz. 12.00. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 9 listopada po godz. 12.00.

Reklama

Aby zagłosować wybierz pracę klikając na zdjęcie i postępuj według instrukcji. Aby potwierdzić swój głos, należy podać numer telefonu, na który otrzymasz specjalny kod. Otrzymanie SMS-a jest bezpłatne, a numer telefonu przechowywany jest w systemie w sposób uniemożliwiający ponowne odczytanie.

Głosowanie dotyczy prac, które spełniły wymogi formalne konkursu i zostały dostarczone zgodnie z ogłoszeniem konkursowym do Biura Ochrony Przyrody i Klimatu, do dnia 24.10.2018.

Nagrody

Dziesięć osób, których praca uzyska największą liczbę głosów otrzymają nagrody:

W przypadku zdjęć o takiej samej liczbie głosów, o zwycięskiej pracy zdecyduje komisja składająca się z pracowników Biura Ochrony Przyrody i Klimatu.

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl