wroclaw.pl Zielony Wrocław - środowisko we Wrocławiu Zielony Wrocław logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 21°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Informacja dla podmiotów zgłaszających zadania do PGN ZIT WrOF

Informacja na temat zgłaszania przez podmioty zadań do Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Wrocławskiego Obszaru Funkcjonalnego.

Reklama

W związku z planowanym ubieganiem się przez Wnioskodawców o dofinansowanie unijne działań z zakresu gospodarki niskoemisyjnej m.in. ze środków Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 oraz Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 (RPO WD), informujemy, iż jednym z warunków konkursowych jest potwierdzenie, że aplikowany projekt wynika z Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla gminy.

Dlatego też prosi się potencjalnych Wnioskodawców z terenu Gminy Wrocław o wypełnienie załączonego formularza i dostarczenie go do Urzędu Miejskiego Wrocławia na adres:

Wydział Środowiska i Rolnictwa,
ul. Bogusławskiego 8 – 10, 50-031 Wrocław,
z dopiskiem Dział Ochrony Klimatu - PGN.

Aktualnie Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego Prowadzi nabór do RPO WD dla działań z zakresu (3.3) efektywności energetycznej w budynkach użyteczności publicznej i sektorze mieszkaniowym oraz (3.1) Produkcja i dystrybucja energii ze źródeł odnawialnych.

W załączeniu formularze dotyczące sektorów Budownictwo oraz Energetyka.

Harmonogramy naborów dla poszczególnych działań znajdą państwo pod linkami:

  1. Regionalny Program operacyjny dla Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.
  2. Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl