wroclaw.pl Zielony Wrocław - środowisko we Wrocławiu Zielony Wrocław logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 21°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Zwierzakobus do wygrania. Można pomóc wrocławskiej EKOSTRAŻY

Jarek Ratajczak,
Zbiórka pieniędzy na Zwierzakobus ratujemyzwierzaki.pl
Zbiórka pieniędzy na Zwierzakobus

W konkursie można wygrać samochód – Zwierzakobus. Nowe auto do interwencji bardzo przydałoby się wrocławskiej EKOSTRAŻY. Można pomóc, wystarczy wpłacić zaledwie złotówkę

Reklama

Konkurs polega na dokonaniu wpłaty do skarbonki na portalu www.ratujemyzwierzaki.pl. Nie liczą się kwoty, ale liczba wpłacających. Skarbonkę można zasilić tylko raz, nawet jedną złotówką.

– Duże, sprawne auto to w tym momencie jedna z największych naszych potrzeb. Dlatego bardzo ucieszyliśmy się, gdy zobaczyliśmy konkurs organizowany przez portal www.ratujemyzwierzaki.pl , w którym do wygrania jest profesjonalne auto do ratowania zwierząt – Zwierzakobus – informują przedstawiciele wrocławskiej EKOSTRAŻY.

Działania EKOSTRAŻY to 1300 ratowanych zwierząt rocznie, setki interwencji i wyjazdy nie tylko do cierpiących psów czy przetrzymywanych w złych warunkach kotów, ale też do zwierząt dzikich. Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt EKOSTRAŻ jest laureatem tegorocznej edycji „30 Kreatywnych Wrocławia”.

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl