wroclaw.pl Zielony Wrocław - środowisko we Wrocławiu Zielony Wrocław logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 24°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

ACTING - kultura i sztuka w walce ze zmianami klimatu

uczestnicy spotkania UM Wrocławia
uczestnicy spotkania

4 kwietnia br. Komitet Monitorujący URBACT III obradujący w Sofii zatwierdził 25 nowych projektów w ramach Sieci Transferu. Wśród nich znalazł się projekt ACTING, którego partnerem jest Gmina Wrocław.

Reklama

Celem realizacji projektu ACTING - kultura i sztuka w walce ze zmianami klimatu jest wdrożenie dobrych praktyk wypracowanych przez Manchester we Wrocławiu w zakresie zarządzania placówkami kultury i sztuki oraz edukacji poprzez kulturę i sztukę. Powyższe działania przyczynią się do lokalnych działań związanych z przeciwdziałaniem zmianom klimatu.

Projekt zakłada:

23 kwietnia odbyło się spotkanie inaugurujące z przedstawicielami instytucji kultury i sztuki, podczas którego zostały zaprezentowane planowane działania i cele związane z realizacją I fazy projektu, do których należą:

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl