Zaproszenia na transmisję z Metropolitan Opery w Horyzontach [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 21 października do 9.00.


Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na transmisję opery „Don Giovanni” Wolfganga Amadeusza Mozarta z nowojorskiej Metropolitan Opera. Obejrzycie go w sobotę 22 października w Kinie Nowe Horyzonty. „Wesoły dramat”, jak go nazwał sam Mozart, o żywocie i śmierci uwodziciela wszech czasów, którego w piekielne czeluści pociągnie pomnik zabitego Komandora, mieni się wszelkimi odcieniami uczuć i nastrojów. Nieodparcie komiczny sługa Leporello jest przeciwwagą dla podniosłych lamentów Donny Anny i żalów porzuconej przez Don Giovanniego Donny Elwiry. Partię tytułowego rozpustnika wykona brytyjski baryton Simon Keenlyside.

Aby wygrać 2 podwójne zaproszenia na „Don Giovanniego” trzeba do 21 października (piątek) do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, którą damę adoruje w operze Don Ottavio? 

Wygrywa co piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.Zgłoś uwagę