Zaproszenia na specjalne pokazy „Bardzo fajnego giganta” [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa 1 lipca do godz. 16.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenie na każdy z czterech seansów specjalnych nowego filmu Stevena Spielberga „Bardzo fajny gigant” w Kinie Helios Magnolia i Helios Bielany. Seanse zaplanowano na sobotę i niedzielę 2 i 3 lipca o godzinie 16.00. „Bardzo fajny gigant” to porywająca opowieść o małej dziewczynce i tajemniczym Olbrzymie, który odkrywa przed nią cuda i sekrety magicznej krainy. Wzruszająca i zabawna historia wsparta fantastyczną oprawą wizualną gwarantuje niezwykłą filmową przygodę dla całej rodziny, a twórca „E.T.” jest w doskonałej formie. Oprócz wspaniałego seansu Kina Helios przygotowały konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Aby wygrać trzeba przyjść do kina Helios w dniach 1-3 lipca na film BFG: Bardzo Fajny Gigant, zrobić zdjęcie i wygrać nagrodę!

Znacie również znacie Giganta o ponad przeciętnym wzroście? Może jest nim twój Tata, a może Mama? A może sam sięgasz głową do chmur?
Namów swojego „Giganta” do wspólnej fotografii na tle standu z miarką promującego film, zachowaj bilet z seansu BFG z terminem od 1 do 3 lipca i weź udział w konkursie! Do wygrania super zestawy upominków od Monolith Films!

Aby wygrać podwójne zaproszenia na seanse specjalne „Bardzo fajnego giganta” w Kinach Helios Magnolia i Helios Bielany trzeba dziś (piątek 1 lipca)  do godz. 16.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie, kto napisał scenariusz filmu „Bardzo fajny gigant”?

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.Zgłoś uwagę