Zaproszenia na poranek ze Scooby-Doo w Heliosie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 18 marca do 9.00.


Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na Poranek ze Scooby-Doo do Kina Helios Magnolia i Helios Bielany na niedzielę 20 marca. Tym razem zaprezentowane zostaną 4 części:

  • Człowiek w lustrze
  • Bramy mroku
  • Po drugiej stronie
  • Przemiana

Przed seansem wszystkie dzieci są mile widziane w magicznym kąciku gier i zabaw, a już na sali na dzieci czekają prowadzący ze studia Robotyki Velis Edukacja z krótką lekcją na temat robotów z wykorzystaniem klocków Lego!

Aby wygrać podwójne zaproszenia na Poranek ze Scooby-Doo w Kinie Helios Magnolia i Helios Bielany trzeba do piątku 18 marca do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie, kto jest opiekunem psa Scooby-Doo?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.Zgłoś uwagę