Zaproszenia na Maraton Grozy w Kinach Helios [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 22 marca do 9.00.


Na ten maraton trzeba będzie dobrze wypiłować sobie paznokcie, bo te dłuższe połamiemy wbijając je w panice w kinowy fotel. W piątek 24 marca w Heliosie Magnolia i Heliosie Bielany widzowie obejrzą cztery najlepsze filmy grozy ostatnich miesięcy, a w tym dwie premiery! Pierwszą z nich będzie długo wyczekiwany horror „Baba Jaga”. Dalej zagramy świetny „Zło we mnie” i kolejną premierę „Lokatorzy”. Na koniec wizjonerski thriller psychologiczny w reżyserii nagrodzonego Oscarem Gore’a Verbinskiego, twórcy ”The Ring” - „Lekarstwo na życie”.

Aby wygrać podwójne zaproszenia na Maraton Grozy w Kinach Helios Magnolia i Helios Bielany trzeba do 22 marca do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie, kto wyreżyserował film „Baba Jaga”?  

Nagrodę wygra co dziesiąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.

Zgłoś uwagę