„Zakwakani” – gadżety filmowe od Multikina [ZAKOŃCZONY]

Od 11 listopada br. w kinach sieci Multikino można zobaczyć premierowo animację „Zakwakani”.  Dla naszych czytelników mamy gadżety od Multikina.


„Zakwakani” to przygodowa opowieść dla całej rodziny. Fantastyczna animacja, zwariowane tempo, lotni bohaterowie i uskrzydlający humor z pewnością spodobają się publiczności w każdym wieku.

Dawno, dawno temu, gdy drób cieszył się wolnością, a jaja nie kojarzyły się z jajecznicą… na pewnej odległej wyspie doszło do wydarzeń, które na zawsze odmieniły los kaczego rodu.   Kaczy mędrzec o magicznych mocach przewodził tam swemu kochającemu spokój stadu i nic nie zapowiadało kłopotów. Nadszedł jednak dzień, gdy Zła Czarodziejka (gorsza od ptasiej grypy) pragnąca za wszelką cenę zachować wieczną młodość, postanowiła porwać mędrca, by wykorzystać jego niezwykłe zdolności. Traf chciał, że w tym samym czasie na wyspie wylądowała eskadra bojowych kaczek z dalekiego kraju, która mimo woli znalazła się w centrum zamieszania. Żółtodziób - dzielny syn mędrca i Erica – piękna córka dowódcy eskadry musieli połączyć siły, by przekonać swych upartych ojców do współpracy zanim Czarodziejka zrealizuje swój paskudny plan. Tak zaczyna się pełna przygód opowieść o tym, że dzięki przyjaźni nawet nieopierzeni mogą stać się bohaterami i z czasem obrosnąć w piórka.

Dla naszych czytelników mamy zestaw filmowych gadżetów: ślizgacz na śnieg i film na DVD „Dzielny kogut Maniek”

Aby wygrać zestaw w zamieszczonym poniżej formularzy zgłoszeniowym wpiszcie odpowiedz na pytanie:

Jak nazywa się najsławniejszy animowany kaczor?

Konkurs trwa do 15 listopada. Wygrywa 15 osoba która wyśle poprawną odpowiedz. Laureata poinformujemy mailowo.Zgłoś uwagę