Wygrajcie podwójne zaproszenia na spektakl Teatru na Ostrowie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 23 marca do godziny 10.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenia na spektakl familijny „Tytus, Romek i A’Tomek – Misja Uczłowieczanie” Teatru na Ostrowie (24 marca, godz. 16.30), który powstał na podstawie cyklu opowieści graficznych Henryka Jerzego Chmielewskiego.

„Tytus, Romek i A’Tomek – Misja Uczłowieczanie” to adaptacja kultowej serii komiksów Papcia Chmiela. Spektakl opowiada o narodzinach Tytusa de Zoo – małpy zrodzonej z plamy tuszu w pracowni artysty. Misji uczłowieczania podejmują się młodzi przyjaciele Papcia – Romek i A’Tomek. Szybko okazuje się, że bycie przewodnikiem w świecie ludzi nie jest wcale proste, a cwany szympans wcale a wcale nie planuje współpracować. Rysowana „na oczach widzów” scenografia oraz odwołująca się do lat 80. muzyka pozwoli starszym widzom jeszcze raz założyć krótkie spodenki i wyruszyć w nostalgiczną podróż. Dla młodszych będzie to przede wszystkim opowieść o przyjaźni, dorastaniu i kształtowaniu relacji w grupie młodych ludzi.

scenariusz i reżyseria: Grzegorz Grecas

scenografia: Alex Aleksiejczuk

animacje: Jan Głąb

muzyka: Paweł Głosz

obsada: Magdalena Mielczyk, Tomasz Lipka, Ariel Osiak

czas trwania: 75 minut , produkcja: Teatr na Ostrowie

Jak wygrać

Aby wygrać zaproszenia trzeba do 23 marca do godz. 10.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy wpisując swoje imię, nazwisko i kontaktowy numer telefonu.

Wygrywa co siódme zgłoszenie. Do zwycięzców zadzwonimy.Zgłoś uwagę