Startują loty z Wrocławia do Larnaki

Ruszają połączenia lotnicze z Wrocławia do Larnaki. Na Cypr będziemy mogli polecieć dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki. Ceny biletów zaczynają się od 129 zł.


- Z radością rozpoczynamy loty z Wrocławia do kolejnego słonecznego miejsca na mapie Wizz Air. Larnaka jest obecnie 16. miastem dostępnym we wrocławskiej siatce połączeń. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci docenią liczne zalety Cypru dostępne przez cały rok. Połączenia odbywają się w poniedziałki i piątki, co czyni Larnakę doskonałym miejscem choćby na weekendową wyprawę – mówi Paulina Gosk, manager komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

Larnaka jest położona nad Morzem Śródziemnym na południowym wybrzeżu Cypru. Stolica wyspy przyciąga turystów z całego świata, którzy doceniają jej urok, bogate dziedzictwo kulturowe i wyborną kuchnię. Miasto znane jest z pięknej, otoczonej palmami plaży Finikoudes, akweduktu Kamares oraz średniowiecznego zamku. Cypryjski rząd zmienił klasyfikację Polski jako kraju źródłowego. Obecnie Polska znajduje się w grupie A, co oznacza, że polscy turyści nie muszą przechodzić testów na obecność koronawirusa przed podróżą na Cypr.

Dodatkowe procedury w samolocie 

Wizz Air, podobnie, jak inne linie lotnicze wdrożył dodatkowe procedury higieniczne. Należy pamiętać o konieczności podróżowania w maseczce -  jest to obowiązek załogi oraz pasażerów. Ponadto członkowie załogi są zobowiązani do noszenia rękawiczek. Dodatkowo samoloty Wizz Air są regularnie poddawane procesowi zamgławiania kabiny z wykorzystaniem preparatów antywirusowych, a także  - przestrzegając rygorystycznego dziennego harmonogramu czyszczenia – wszystkie samoloty linii przechodzą nocną dezynfekcję również przy użyciu środków zwalczających wirusy.

 Zgłoś uwagę