Uchwyć Wrocław z nieznanej perspektywy [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 21 marca do 9.00.

  • ovo wrocław

    Budynek OVO Wrocław


Mamy dla Was dwie pojedyncze wejściówki na zamkniętą sesję dla fotografów i fotografek Wrocławia, która odbędzie się na najwyższych tarasach budynku OVO Wrocław (róg ul. Słowackiego i ul. Oławskiej) w środę 23 marca między 17.00 a 19.00.

Spójrzcie na Wrocław z nieznanej jeszcze perspektywy i zróbcie unikatowe zdjęcia. To jedyna okazja, żeby zobaczyć OVO Wrocław przed otwarciem i zrobić fotografie zarówno inwestycji, jak i niezwykłej panoramy miasta. Lokalizacja budynku zapewnia widoki na każdą stronę Wrocławia. Z najwyższych tarasów można dostrzec Halę Stulecia, „Manhattan” przy pl. Grunwaldzkim, Ostrów Tumski wyłaniający się nad pobliskim parkiem Słowackiego, dachy Nadodrza czy wrocławski Rynek. To gwarancja malowniczych ujęć i nowego spojrzenia na miasto.

Aby wygrać dwie pojedyncze wejściówki na sesję fotograficzną w budynku OVO trzeba do poniedziałku 21 marca do 9.00 wysłać formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie i krótko uzasadnić odpowiedź: Z jakiej perspektywy Wrocław wydaje się najpiękniejszy?

Decyduje kolejność nadsyłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowany telefonicznie.Zgłoś uwagę