wroclaw.pl Офіційний-сайт-Вроцлава
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 15°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie

Як записати дитину до садочка чи школи

Ясла, садок чи школа для дитини. Shutterstock
Ясла, садок чи школа для дитини.

Кожен учень, який тікає від війни і потребує допомоги в Польщі, має право продовжити навчання. Як записати дитину до садочка чи школи?

Найважливіша інформація (kliknij, aby przejść)

Діти та підлітки віком від 7 до 18 років отримують освіту та опіку на тих самих умовах, що й польські учні. Достатньо того, що батьки повідомляють конкретний навчальний заклад та заповнять необхідні документи. Якщо виникне ситуація, що в даній школі не буде місця для українського учня, гміна відправить його до іншого закладу свого району.

У Вроцлаві є 30 підготовчих класів у школах, де вчителі можуть допомогти рідною мовою учня. Планується створити такі класи ще в 5 школах.

Що необхідно зробити, щоб записати дитину до школи в Польщі?

На що ваша дитина має право у школі в Польщі?

Маєте питання?

Якщо у Вас виникли питання, будь ласка, звертайтеся до Департаменту освіти стосовно:

Дошкільних навчальних закладів:

електронна пошта: [email protected];

телефон:

Початкової школи:

телефон:

Середньої школи

телефон:

Телефонний контакт можливий лише польською мовою

Список дошкільних навчальних закладів та шкіл у Вроцлаві

Перегляньте даний список дошкільних навчальних закладів та шкіл у Вроцлаві, щоб знати куди віддати свою дитину.

Список дошкільних навчальних закладів (przedszkola)

№ п/п

Назва навчального закладу

aдреса

телефони
(код 71)

1.

Przedszkole nr 1
Planeta Uśmiechu («Планета Усміху)

al. Jana Kasprowicza 89a

7986746

2.

Przedszkole nr 2
Tajemniczy Ogród («Таємний сад»)

ul Walerego Sławka 5

7986776

3.

Przedszkole nr 3
Wesoła Trójeczka («Весела Трійка»)

ul. Nowowiejska 80

7986782

4.

Przedszkole nr 4

ul. Słowicza 3-5
ul. Słowicza 7-9

7986788

5.

Przedszkole nr 5
Wrocławskie Krasnale («Вроцлавські Гноми»)

ul. Dźwirzyńska 3

7986935

6.

Przedszkole nr 6
Nad Odrą («Над Одрою»)

ul. Braci Gierymskich 89

7986803

7.

Przedszkole nr 10
Przedszkole na każdą pogodę («ДНЗ на кожну погоду)

ul. Starogajowa 100
ul. Piotrowska 9

7986747

8.

Przedszkole Integracyjne nr 12
im. Diany, Księżnej Walii

ul. Zgodna 10-14

7986759

9.

Przedszkole nr 13

ul. Zygmunta Noskowskiego 32

7986766

10.

Przedszkole nr 14
Kowaliki («Повзик»)

ul. Kwidzyńska 1

7986936

11.

Przedszkole nr 15
im. Kardynała Joachima Meisnera

ul. Wolska 9
ul. Prochowicka 21

7986937

12.

Przedszkole nr 17

ul. Gen. Leopolda Okulickiego 2a

7986714

13.

Przedszkole nr 18
Wiolinek («Віолінек»)

ul. Henryka Sienkiewicza 85

7986775

14.

Przedszkole nr 21

Wybrzeże Conrada-Korzeniowskiego 10

7986777

15.

Przedszkole nr 22
Muchoborek («Мухоборек»)

ul. Stanisławowska 90

7986778

16.

Przedszkole nr 23

ul. Zwycięska 8a

7986712

17.

Przedszkole nr 25
Słowiańskie Maluchy («Слов’янські Малюхи»)

ul. Kręta 1a

7986779

18.

Przedszkole nr 26 "Sportowa Kraina" («Спортивна Країна»)

Aleja Śląska 1

7986709 wew.100,110

19.

Przedszkole nr 28
Fantazja («Фантазія»)

ul. Orla 5-7

7986781

20.

Przedszkole nr 33
Staromiejskie («Староміське»)

ul. Łąkowa 2a

7986784

21.

Przedszkole nr 34
im. Polskiego Czerwonego Krzyża (ім. Польського Червоного Христа)

ul. Gdańska 26

7986785

22.

Przedszkole nr 35
z oddziałami integracyjnymi
Tęczowy Domek (з інтеграційними відділами «Веселковий Будинок»)

ul. Gen. Kazimierza Pułaskiego 20a
ul. Komuny Paryskiej 44-46

7986786

23.

Przedszkole nr 36
im. Wandy Chmielowskiej

ul. Witelona 6

7986787

24.

Przedszkole nr 41
im. Jana Pawła II

ul. Dobra 16

7986789

25.

Przedszkole nr 43
Kolorowe («Кольорове»)

ul. Tadeusza  Kościuszki 27a

7986790

26.

Przedszkole nr 47
Leśny Ludek («Лісовичок»)

al. Ludomira Różyckiego 1a

7986791

27.

Przedszkole nr 48

ul. Kazimierza Bartla 3

7986792

28.

Przedszkole nr 49
im. Tysiąclecia Miasta  Wrocławia (ім. Тисячоліття Міста Вроцлав)

ul. Borowska 181-187

7986793

29.

Przedszkole nr 50
Mały Kolejarz («Малий Залізничник»)

ul. Dyrekcyjna 15

7986794

30.

Przedszkole nr 51 Kolorowy Początek («Кольоровий Початок»)

ul. Warszawska 4
ul. Semaforowa 42

7986795

31.

Przedszkole nr 52
Gołąbki Pocztowe («Поштові голубки»)

ul. Łączności 5-7

7986796

32.

Przedszkole nr 54
Pod Kasztanami («Під Каштанами»)

ul. Edwarda Wittiga 3

7986797

33.

Przedszkole nr 55

ul. Nowowiejska 36

7986798

34.

Przedszkole nr 56
Niezapominajka («Незабудка»)

ul. Wałbrzyska 16
ul. Wałbrzyska 2a
ul. Dożynkowa 6a

7986799

35.

Przedszkole nr 57
Mały Książę («Маленький Принц»)

ul. Chorzowska 55

7986800

36.

Przedszkole nr 58

ul. Strzegomska 322
ul. Szkocka 64b

3539223

37.

Przedszkole nr 59
U Krasnala pod Narcyzem («У Гнома під Нарцисом»)

ul. Narcyzowa 6

7986802

38.

Przedszkole nr 61
Gajowickie Skrzaty («Гайовицькі Скрати»)

ul. Gajowicka 199

7986804

39.

Przedszkole nr 62
Stumilowy Las («Шалений Ліс»)

ul. Stabłowicka 97

7986805

40.

Przedszkole nr 63

ul. Eugeniusza Horbaczewskiego 27

7986806

41.

Przedszkole nr 65
Pod Wesołym Koziołkiem («Під Веселим Козликов»)

ul. Nożownicza 35a

7986807

42.

Przedszkole nr 66
Bajkolandia («Казколандія»)

ul. Łączna 1-5

7986808

43.

Przedszkole Integracyjne nr 68
im. Roku 2000 (ім. 2000 року)

ul. Jana Długosza 29

7986809

44.

Przedszkole nr 71
Chatka Małego Skrzatka («Хатка Малого Гномика»)

ul. Kiełczowska 31
ul. Kiełczowska 33

7986810

45.

Przedszkole nr 74
Mały Piekarczyk («Малий Пекар»)

ul. Krzywa 3

3279044
7986812

46.

Przedszkole nr 77
Tęczowe Siódemki («Веселкові сімки»)

ul. Juliana Ursyna Niemcewicza 4

7986813

47.

Przedszkole nr 79

ul. Piwna 14

7986814

48.

Przedszkole nr 80
Zielona Dolinka («Зелена Долина»)

ul. Tadeusza Zielińskiego 74

7986815

49.

Przedszkole nr 82

ul. ks. Norberta Bonczyka 52

7986816

50.

Przedszkole nr 87 Wrocławskie Dzieciaki («Вроцлавські Дітки»)

ul. Iwana Pawłowa 6a

7986817

51.

Przedszkole nr 88

ul. Szczęśliwa 9-11

7986818

52.

Przedszkole Integracyjne nr 89
im. Juliana Tuwima

ul. Oporowska 1

7986819

53.

Przedszkole nr 90
im. Lucyny Krzemienieckiej

ul. Zaporoska 51

7986820

54.

Przedszkole nr 91
Nasz Domek («Наш Дім»)

ul. Zaporoska 52a

7986821

55.

Przedszkole nr 92

ul. Bardzka 5

7986822

56.

Przedszkole Integracyjne nr 93
im. Jana Brzechwy

ul. Grochowa 15

7986823

57.

Przedszkole nr 94
Plastusiowy Domek («Пластеліновий Дім»)

ul. Grabiszyńska 147

7986824

58.

Przedszkole nr 95

ul. Lwowska 30a

7986825

59.

Przedszkole nr 96
Pod Wesołym Słonkiem («Під Веселим Сонцем»)

Aleja Pracy 29a

7986826

60.

Przedszkole nr 99

ul. Inowrocławska 9

7986827

61.

Przedszkole nr 100

ul. Dekarska 3

7986748

62.

Przedszkole nr 102

ul. Litomska 11

7986749

63.

Przedszkole nr 104
Na Misiowej Polanie («На Ведмежій Поляні»)

ul. Niedźwiedzia 26
ul. Niedźwiedzia 28

7986750

64.

Przedszkole nr 106
im. Heleny Bechlerowej

ul. Sycowska 9

7986751

65.

Przedszkole nr 107
Słoneczko

ul. Wincentego Stysia 71

7986752

66.

Przedszkole nr 108

ul. Drukarska 8a

7986753

67.

Przedszkole nr 109 z oddziałami integracyjnymi (з інтеграційними відділами)

ul. Nowowiejska 80a

7986754

68.

Przedszkole nr 110
Domek Krasnoludków («Будинок Гномиків»)

ul. Gołężycka 4a

7986755

69.

Przedszkole nr 111

ul. Skwerowa 14

7986941

70.

Przedszkole nr 113
Akademia Przedszkolaka («Академія Дошкільняти»)

ul. Lotnicza 22

7986756

71.

Przedszkole nr 117
Fiołkowa Kraina («Фіалкова Країна»)

ul. Fiołkowa 7a

7986757

72.

Przedszkole nr 119
Zielona Łąka («Зелений Луг»)

ul. Łódzka 23

7986758

73.

Przedszkole nr 121
Zielone Przedszkole («Зелений ДНЗ»)

ul. Tramwajowa 34

7986760

74.

Przedszkole nr 122
Wesoła Gromadka («Весела Громадка»)

ul. Kłodnicka 23

7986761

75.

Przedszkole nr 123

ul. Wojrowicka 3

7986762

76.

Przedszkole nr 124
im. Marii Konopnickiej

ul. Gen. Stanisława Kopańskiego 18

7986763

77.

Przedszkole Integracyjne nr 125
im. Janusza Korczaka

ul. Ścinawska 10

7986764

78.

Przedszkole nr 126 Różanka («Рожанка»)

ul. Jugosłowiańska 115

7986765

79.

Przedszkole nr 136
Mały Sportowiec («Малий Спортсмен»)

ul. Gliniana 85

7986767

80.

Przedszkole nr 140
Pod Platanem («Під платаном»)

ul. Nadbrzeżna 14

7986768

81.

Przedszkole nr 146
Wyspa Dzieci («Острів Дітей»)

ul. Gen. Józefa Haukego-Bosaka 9c

7986770

82.

Przedszkole nr 148

ul. Rogowska 18a

7986772

83.

Przedszkole nr 149
Tęczowa Polanka («Веселкова Полянка»)

ul. Obornicka 21

7986773

84.

Przedszkole nr 150
Wesołe Nutki («Веселе Нотки)

ul. Piotra Ignuta 30

7986774

85.

Zespół Przedszkoli nr 1

ul. Kolbuszowska 6
al. Gen. Józefa Hallera 77a

7986783

Список початкових шкіл (szkół podstawowych) у Вроцлаві

№ п/п

Назва навчального закладу

Адреса

телефони
(код 71)

1.

Szkoła Podstawowa nr 1
im. Marii Dąbrowskiej

ul. Nowowiejska 78 

7986836

2.

Szkoła Podstawowa nr 2
im. Henryka Sucharskiego

ul. Komuny Paryskiej 36-38

7986843

3.

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Mariusza Zaruskiego

ul. Bobrza 27

798 68 48

4.

Szkoła Podstawowa nr 4 

ul. Powstańców Śląskich 210-218

7986903

5.

Szkoła Podstawowa nr 5
im. Hugona Dionizego Steinhausa

ul. Jelenia 7

7986703

6.

Szkoła Podstawowa nr 6
im. Józefa Mackiewicza

ul. Gorlicka 25

7986711

7.

Szkoła Podstawowa nr 7
im. Rotmistrza Witolda Pileckiego

al. Aleksandra Brücknera 12

7986724

8.

Szkoła Podstawowa nr 8
im. Józefa Piłsudskiego

ul. Kowalska 105

7986866

9.

Szkoła Podstawowa nr 9
im. Wincentego Pola

ul. Nyska 66

7986872

10.

Szkoła Podstawowa nr 12
im. Marii Skłodowskiej-Curie

ul. Zygmunta Janiszewskiego 14

7986842

11.

Szkoła Podstawowa nr 14
im. Kawalerów Orderu Orła Białego

ul. Zachodnia 2

7986719

12.

Szkoła Podstawowa nr 20
im. Orła Białego

ul. Henryka Michała Kamieńskiego 24

7986844

13.

Szkoła Podstawowa nr 23
im. Gen. Stefana "Grota" Roweckiego

ul. Przystankowa 32
ul. Pawia 35

7986846

14.

Szkoła Podstawowa nr 28
im. Generała Leopolda Okulickiego 

ul. Grecka 59

7986847

15.

Szkoła Podstawowa nr 29
im. Konstytucji 3 Maja

ul. ks. Wincentego Kraińskiego 1

7986720

16.

Szkoła Podstawowa nr 30 

ul. Zaporoska 28

7986849

17.

Szkoła Podstawowa nr 33
im. Tradycji Herbu Wrocławia

ul. Kolista 17

7986728

18.

Szkoła Podstawowa nr 36
 im. Bohaterów Westerplatte

ul. Fryderyka Chopina 9b

7986891

19.

Szkoła Podstawowa nr 37
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

ul. Sarbinowska 10

7986850

20.

Szkoła Podstawowa nr 42 

ul. Wałbrzyska 50

7986882

21.

Szkoła Podstawowa nr 43 z Oddziałami Integracyjnymi
im. Jana Kaczmarka

ul. Grochowa 36-38

7986887

22.

Szkoła Podstawowa nr 44
im. Jana III Sobieskiego

ul. Wilanowska 31
ul. Wilanowska 31a

7986886

23.

Sportowa Szkoła Podstawowa nr 46
im. Polskich Olimpijczyków

ul. Ścinawska 21

7986852

24.

Szkoła Podstawowa nr 50 

ul. Czeska 38
ul. Czeska 40

7986854

25.

Szkoła Podstawowa nr 51
im. Jana Pawła II

ul. Krępicka 50
ul. Pawła Eluarda 51-55

7986855

26.

Szkoła Podstawowa nr 61
im. Janusza Korczaka

ul. Skarbowców 8
ul. Skarbowców 8a

7986856

27.

Szkoła Podstawowa nr 63
im. Anny Jasińskiej

ul. Mennicza 21-23

7986857

28.

Szkoła Podstawowa nr 64
im. Władysława Broniewskiego

ul. Wojszycka 1

7986858

29.

Szkoła Podstawowa nr 68
im. II Tysiąclecia Wrocławia

ul. Szczęśliwa 28

7986859

30.

Szkoła Podstawowa nr 71 im. Zesłańców Sybiru

ul. Podwale 57
ul. Hugona Kołłątaja 1-6

7986860

31.

Sportowa Szkoła Podstawowa nr 72
im. Władka Zarembowicza

ul. Trwała 17-19

7986861

32.

Szkoła Podstawowa nr 73
im. Generała Władysława Andersa 

ul. Gliniana 30

7986862

33.

Szkoła Podstawowa nr 74
im. Prymasa Tysiąclecia

ul. Kleczkowska 2

7986863

34.

Szkoła Podstawowa nr 76  z Oddz.Sport.
im. I Armii Wojska Polskiego (зі спортивним відділом)

ul. Wandy 13

7986864

35.

Szkoła Podstawowa nr 77
im. Tadeusza Różewicza

ul. Św. Jerzego 4

7986713

36.

Szkoła Podstawowa nr 78
im. Mikołaja Kopernika

ul. Jedności Narodowej 195

7986865

37.

Szkoła Podstawowa nr 80
im. Tysiąclecia Wrocławia

ul. Polna 4

7986867

38.

Szkoła Podstawowa nr 81
im. Wandy Rutkiewicz

ul. Jastrzębia 26

7986715

39.

Szkoła Podstawowa nr 82
im. Budowniczych Wrocławia

ul. Blacharska 13

7986868

40.

Szkoła Podstawowa nr 83 
im. Jana Kasprowicza

al. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 32
ul. Stanisława Przybyszewskiego 59

7986869

41.

Szkoła Podstawowa nr 84
im. Ruchu Obrońców Pokoju

ul. Łukasza Górnickiego 20

7986870

42.

Szermiercza Sportowa Szkoła Podstawowa nr 85
im. Prof. Mariana Suskiego

ul. Gen. Romualda Traugutta 37

7986871

43.

Szkoła Podstawowa nr 90  
im. Prof. Stanisława Tołpy

ul. Orzechowa 62
ul. Orzechowa 62a

7986873

44.

Szkoła Podstawowa nr 93
im. Tradycji Orła Białego

ul. Juliana Ursyna Niemcewicza 29-31

7986875

45.

Szkoła Podstawowa nr 95
im. Jarosława Iwaszkiewicza

ul. Starogajowa 66-68

7986876

46.

Szkoła Podstawowa nr 96   
im. Leonida Teligi

ul. Krakowska 2

7986877

47.

Szkoła Podstawowa nr 97 
im. Jana Brzechwy

ul. Prosta 16
ul. Iwana Pawłowa 15

7986905

48.

Szkoła Podstawowa nr 98
im. Piastów Wrocławskich 

ul. Sycowska 22a

7986878

49.

Szkoła Podstawowa nr 99
im. Tadeusza Kościuszki

ul. Głubczycka 3
ul. Bytomska 7

7986879

50.

Szkoła Podstawowa nr 107 
im. Piotra Włostowica

ul. Bolesława Prusa 64

7986837

51.

Szkoła Podstawowa nr 108
im. Juliana Tuwima

ul. Bolesława Chrobrego 3

7986838

52.

Szkoła Podstawowa nr 109
im. Edwarda Dembowskiego

ul. Inżynierska 54
al. Pracy 24

7986839

53.

Szkoła Podstawowa nr 118
im. Płk Pilota Bolesława Orlińskiego

Bulwar Ikara 19

7986840

Список середніх шкіл у Вроцлаві

№ п/п

Назва навчального закладу

aдреса

телефони
(код 71)

1.

Liceum Ogólnokształcące nr I
im. Danuty Siedzikówny "Inki"

ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 9

7986731

2.

Liceum Ogólnokształcące nr II im. Piastów Śląskich z  Oddziałami Mistrzostwa Sportowego

ul. Parkowa 18-26

7986898

ul. Walerego Sławka 4

7986898

3.

Liceum Ogólnokształcące nr III
im. Adama Mickiewicza

ul. Składowa 5

7986732

4.

Liceum Ogólnokształcące nr IV
im. Stefana Żeromskiego

ul. Stacha Świstackiego

12-14
ul. Stacha Świstackiego 12a 

7986733

5.

Liceum Ogólnokształcące nr V
im. Generała Jakuba Jasińskiego

ul. Jacka Kuronia 14

7986913

6.

Liceum Ogólnokształcące nr VI
im. Bolesława Prusa

ul. Hutnicza 45

7986734

7.

Liceum Ogólnokształcące nr VII
im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

ul. Krucza 49
ul. Jemiołowa 57

3617511
7986735

8.

Liceum Ogólnokształcące nr VIII
im. Bolesława Krzywoustego

ul. Zaporoska 71
ul. Jantarowa 5

7986736

9.

Liceum Ogólnokształcące nr IX
im. Juliusza Słowackiego 

ul. ks. Piotra Skargi 31

3436017

10.

Liceum Ogólnokształcące nr X
im. Stefanii Sempołowskiej

ul. Piesza 1

7986737

11.

Liceum Ogólnokształcące nr XI
im. Stanisława Konarskiego

ul. Spółdzielcza 2a

7986894

12.

Liceum Ogólnokształcące nr XII
im. Bolesława Chrobrego

pl. Orląt Lwowskich 2a

7986738

13.

Liceum Ogólnokształcące nr XIII
im. Aleksandra Fredry

ul. Gen. Józefa Haukego-Bosaka 33-37

7986904

14.

Liceum Ogólnokształcące nr XIV
im. Polonii Belgijskiej 

al. Brücknera 10

7986890

al. Brücknera 10

7986890

15.

Liceum Ogólnokształcące nr XV
im. mjr Piotra Wysockiego

ul. Wojrowicka 58

7986739

16.

Liceum Ogólnokształcące nr XVII
im. Agnieszki Osieckiej

ul. Tęczowa 60

7986740

17.

Technikum nr 15
im. Marii Skłodowskiej-Curie

ul. Skwierzyńska 1-7

7986901

18.

Technikum nr 18

ul. Ślężna 2-24

7986708

Список комплексу шкіл (Zespół szkół)  у Вроцлаві

№ п/п

Назва навчального закладу

aдреса

Телефон
(код. 71)

1.

Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 1

ul. Zemska 16b

7986915

ul. Zemska 16c

2.

Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 2

ul. Eugeniusza Horbaczewskiego 61

7986925

ul. Eugeniusza Horbaczewskiego 61

3.

Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 3

ul. Inflancka 13

7950601
7986926

ul. Inflancka 13

4.

Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 4

ul. Sołtysowicka 34

7986927

ul. Sołtysowicka 34

5.

Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 5

ul. Osobowicka 127

7986928

ul. Osobowicka 127

6.

Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 6

ul. Kurpiów 28
ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 8

7986929

ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 8

7.

Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 7

ul. Koszykarska 2-4

7986930

ul. Koszykarska 2-4

8.

Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 8

ul. Składowa 2-4

7986931

ul. Składowa 2-4

9.

Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 9

ul. Ludwika Solskiego 13
ul. Wiejska 24

7986932

ul. Ludwika Solskiego 13
ul. Mariana Morelowskiego 43

10.

Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 10

ul. Rumiankowa 34

7986916

ul. Rumiankowa 34

11.

Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 11

ul. Strachocińska 155-157

7986917

ul. Strachocińska 155-157

12.

Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 12

ul. Suwalska 5

7986918

ul. Suwalska 5
ul. Lubelska 95a

13.

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 13 

pl. Muzealny 13a
pl. Legionów 7-8

7986919

pl. Muzealny 20

14.

Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 14

ul. Dębicka 31

7986920

ul. Częstochowska 42

15.

Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 15

ul. Stanisławowska 38-44

7986921

ul. Stanisławowska 38-44

16.

Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 16

ul. Wietrzna 50

7986922

ul. Wietrzna 50

17.

Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 17

ul. Wieczysta 105

7986923

ul. Wieczysta 105

18.

Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 18

ul. Poznańska 24

7986924

ul. Poznańska 26

19.

Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 19

ul. Kutnowska 10

7986853

ul. Januszowicka 35-37

20.

Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 20

ul. Karpnicka 2

7986845

ul. Karpnicka 2

21.

Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 21

ul. Kłodzka 40

7986942

ul. Kłodzka 40

22.

Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 22

ul. Edwarda Dembowskiego 37

7986710

ul. Edwarda Dembowskiego 39

23.

Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 23

ul. Przedwiośnie 47

7986851

ul. Przedwiośnie 47

24.

Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 24

ul. Jackowskiego 55

7986874

ul. Sempołowskiej 54

25.

Zespół Szkół nr 9

ul. Rafała Krajewskiego 1

7986906

ul. Rafała Krajewskiego 1

ul. Rafała Krajewskiego 1

26.

Zespół Szkół nr 20

ul. Kłodnicka 36

7986896

ul. Kłodnicka 36

ul. Kłodnicka 36

27.

Zespół Szkół nr 21

ul. Piotra Ignuta 28

7986897

ul. Piotra Ignuta 28

28.

Zespół Szkół nr 1

ul. Słubicka 29-33

3550874/75 
  3553189
3544375 

ul. Słubicka 29-33

ul. Słubicka 29-33

ul. Słubicka 29-33

29.

Zespół Szkół nr 2 

ul. Borowska 105

7986895

ul. Borowska 105

ul. Borowska 105

30.

Zespół Szkół nr 3

ul. Szkocka 64

7986902

ul. Szkocka 64

31.

Zespół Szkół nr 6

ul. Nowodworska 70-82

7986911

ul. Nowodworska 70-82

ul. Nowodworska 70-82

32.

Zespół Szkół nr 8

ul. Mikołaja Reja 3 

7986704

ul. Mikołaja Reja 3 

33.

Zespół Szkół nr 18

ul. Młodych Techników 58

3550058  7986893

ul. Młodych Techników 58

ul. Młodych Techników 58

34.

Zespół Szkół Zawodowych nr 5

ul. Jana Wł. Dawida 5

7986934

ul. Jana Wł. Dawida 5

ul. Jana Wł. Dawida 5

35.

Elektroniczne Zakłady Naukowe (Школа Електронно-Наукові)

ul. Braniborska 57

7986702

ul. Braniborska 57

36.

Lotnicze Zakłady Naukowe (Авіаційна Школа Наукова)

ul. Kiełczowska 43

3456179, 7986741
SSM 3457396 

ul. Kiełczowska 43

ul. Kiełczowska 43

ul. Kiełczowska 43

ul. Kiełczowska 43

37.

Zespół Szkół Budowlanych (Комплекс Шкіл Будівельних)

ul. Grabiszyńska 236

7986907

ul. Grabiszyńska 236

ul. Grabiszyńska 236

38.

Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych (Комплекс Шкіл Економічно-Адміністративних)

ul. Stanisława Worcella 3

7986909

ul. Stanisława Worcella 3

39.

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogólnokształcących (Комплекс Загальноосвітніх та Економічних Шкіл)

ul. Drukarska 50

7986908

ul. Drukarska 50

ul. Racławicka 101

40.

Zespół Szkół Gastronomicznych (Комплекс Шкіл Гастрономічних)

ul. Kamienna 86

7986910

ul. Kamienna 86

ul. Kamienna 86

ul. Kamienna 86

41.

Zespół Szkół Logistycznych (Комплекс Шкіл Логістичних)

ul. Jana Wł. Dawida 9-11

7986899

ul. Jana Wł. Dawida 9-11

ul. Jana Wł. Dawida 9-11

ul. Jana Wł. Dawida 9-11

ul. Gajowa 26

42.

Zespół Szkół Plastycznych (Комплекс Шкіл Пластичних)

ul. ks. Piotra Skargi 23b

7986914

ul. ks. Piotra Skargi 23b

43.

Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych (Комплекс Шкіл Телеінформатичних та Електронічних)

 ul. Gen. Józefa Haukego-Bosaka 21

7986933

 ul. Gen. Józefa Haukego-Bosaka 21

 ul. Gen. Józefa Haukego-Bosaka 21

44.

Centrum Kształcenia Ustawicznego (Центр Безперервного Навчання)

ul. Swobodna 73

7986701

ul. Swobodna 73

Список спеціальних шкіл у Вроцлаві

L.p.

Nazwa jednostki organizacyjnej

Lokalizacja budynków

Telefony
(kier. 71)

1.

Szkoła Podstawowa Specjalna nr 101 

ul. Wołowska 9

7986889

2.

Zespół Szkół nr 12  

ul. Białowieska 74a

 

ul. Białowieska 74a

7986888

3.

Zespół Szkół nr 16

ul. Głogowska 30

7986883

ul. Głogowska 30

4.

Zespół Szkół nr 17

ul. Poświęcka 8

3276314
7986892

ul. Poświęcka 8

5.

Zespół Placówek Oświatowych nr 3 (Комплекс Освітніх закладів)

ul. Borowska 101

7986884

ul. Borowska 101

ul. Borowska 101

ul. Borowska 101

6.

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2 (Молодіжний Центр Соціотерапії)

ul. Kielecka 51a

7986745

ul. Kielecka 51a

7.

Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 10 im. Janusza Korczaka

ul. Parkowa 27

7986834

ul. Parkowa 27

ul. Parkowa 27

ul. Parkowa 27

8.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 11
im. Józefy Joteyko

ul. Kamienna 99-101

7986835

ul. Kamienna 99-101

ul. Kamienna 99-101

 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!