„Sztuka kochania” w DCF-ie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 20.01 do godz.10

Mamy dla was po 1 podwójnym zaproszeniu na każdy z 2 przedpremierowych pokazów filmu „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” w sobotę 21.01 o 18.15 i niedzielę 22.01 o 18.15 do Dolnośląskiego Centrum Filmowego.

Historia Michaliny Wisłockiej – kobiety, lekarki, seksuolożki, która dokonała niemożliwego, szeroko otwierając drzwi polskich sypialni. Rozprawiając się z konserwatywnymi stereotypami i wszechobecną ignorancją, Wisłocka zrewolucjonizowała życie seksualne całego kraju. Wszystko za pomocą jednej książki.
Michalinę poznajemy w trzech ważnych dla niej etapach życia, które doprowadziły ją do napisania i wydania „Sztuki kochania”.

Aby wygrać bilety trzeba do 20 stycznia  do godz.10 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Kto w filmie gra Michalinę Wisłocką?

Wygrywa co piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.Zgłoś uwagę