Dane z godz. 00:50

3. Śląsk Wrocław - Trefl Sopot w Orbicie [ZDJĘCIA KIBICÓW]
Śląsk Wrocław - Trefl Sopot, 23 grudnia 2023 r. - zdjęcia kibiców Tomasz Hołod / Redakcja www.wroclaw.pl
Śląsk Wrocław - Trefl Sopot, 23 grudnia 2023 r. - zdjęcia kibiców

Orlen Basket Liga: WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot. W przedświąteczną sobotę kibice zgromadzeni we wrocławskiej hali Orbita oglądali spotkanie pomiędzy koszykarzami Śląska i Trefla. Ostatecznie górą byli goście, którzy o swojej wygranej przesądzili w ostatniej, wysoko wygranej kwarcie. Wcześniej mecz był zacięty, a Trójkolorowych głośno dopingowali fani. Znajdźcie się na zdjęciach w naszej galerii kibiców!

Śląsk Wrocław przegrał z Treflem Sopot 66:87, choć po trzech kwartach tracił do rywali tylko 7 punktów (55:62). To jednak goście zdecydowanie lepiej rozegrali ostatnią część meczu. Zwyciężyli w niej aż 25:11 i nie pozostawili złudzeń, kto dziś był lepszy. Dzięki zwycięstwu Trefl awansował na drugie miejsce w tabeli Orlen Basket Ligi. Śląsk po drugiej porażce z rzędu jest na 12-tej lokacie.

Śląsk Wrocław - Trefl Sopot. Zdjęcia kibiców

Byliście na meczu Śląska z Treflem? Znajdźcie się na zdjęciach w naszej galerii!

14. kolejka Orlen Basket Ligi: Śląsk Wrocław - Trefl Sopot 66:87 (16:21, 21:19, 18:22, 11:25)