5°C Pogoda we Wrocławiu

Dane z godz. 15:18

3. Śląsk Wrocław pokonał Pogoń Szczecin. Tak dopingowaliście piłkarzy na Tarczyński Arena [ZDJĘCIA KIBICÓW]
Kliknij, aby powiększyć
Kibice na meczu WKS Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin, 24 lipca 2022 r., Tarczyński Arena Tomasz Hołod / Redakcja www.wroclaw.pl

Piłkarze Śląska Wrocław w niedzielę, 24 lipca po raz pierwszy w sezonie 2022/2023 PKO BP Ekstraklasy zagrali na Tarczyński Arena. Rywalem była jedna z najlepszych drużyn w lidze, czyli Pogoń Szczecin. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2:1. Tak dopingowaliście podopiecznych Ivana Djurdjevica. Znajdźcie się na zdjęciach w naszej galerii.

Piłkarze Śląska pokonali Pogoń Szczecin 2:1. Gole dla gospodarzy zdobyli Dennis Jastrzembski (4. minuta) oraz Daniel Leo Gretarsson (55. minuta). Honorowe trafienie dla gości autorstwa Vahan Bichakhchyan.

Dzięki niedzielnemu zwycięstwu WKS awansował na czwarte miejsce w tabeli PKO BP Ekstraklasy. Po dwóch spotkaniach podopieczni Djurdjevica mają na koncie cztery punkty i tracą dwa „oczka” do lidera - Wisły Płock.

Niedzielne spotkanie było również okazją do pożegnania legendy Śląska - Piotra Celebana, który zakończył karierę piłkarską.

Zobaczcie galerię zdjęć z meczu Śląska Wrocław z Pogonią Szczecin oraz doping kibiców.